Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni ha a húgom...

Mit lehet tenni ha a húgom lányát aki 15 éves, fűzi egy 40 éves férfi?

Figyelt kérdés

A húgom alkoholista, tud róla, hogy a lánya találkozgat egy 40 éves elvált férfival, aki a szomszéd településen lakik. Egyedül neveli a lányát a húgom, de az apjával is tartja a kapcsolatot, akinek szóltunk, és ő sem bánja a dolgot.

Beszóltam a helyi gyámügynek, akik ki is mentek a húgomhoz, aki letagadta, hogy nem is jár a lányához semmilyen férfi. Azért tagadta le mert nyűg neki a lánya ( nagyon rossz gyerek iszik, cigizik, lop az anyjától..) és azt reméli ő is meg a gyerek apja is, hogy majd ez a 40 éves fószer elviszi magával, és majd elköltözik a húgomtől és az apjának sem kell gyerektartást fizetni ha ott hagyja a sulit.

Teljesen fel vagyunk háborodva, mindenki, ami folyik, de nem érdekli őket, és a gyerekkel sem lehet beszélni mert nem érdekli. Hova lehetne bejelenteni még hogy ez a pedofil állat rá van állva a gyerekre, hogy csináljanak már valamit, ha a húgom ilyen nemnornális?


2020. júl. 26. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom. Putris eseményekkel nem szoktam foglalkozni. Ez a család esélytelen. Nem tudtok mit tenni, lecsúsztak.
2020. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Kérvényezzétek a felügyeletet a kislány felett, ha ennyire aggódtok a jövőjéért.
2020. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk putrisok, se romák, szimplán egy igénytelen alkoholista a húgom. Én erről nem tehetek.
2020. júl. 26. 17:35
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Ennek semmi köze a pedofíliához. Ne dobálózzunk már olyanokkal, amit nem is értünk.
2020. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Amíg nem akar hozzá költözni, senkinek. Beleegyezési korhatáron belül van, azt csinál, amit akar, ill. amit a szülei engednek neki.
2020. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Legálian szexhelhetnek a lány döntése alapján. Nem értem egyeseknek miért kell mindenbe beleavatkozni.
2020. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Beleavatkozni? Nekem jönnek oda a helybeliek, és mondják hogy csináljak valamit amiért tudják hogy az anyja ilyen. Igen az normális dolog hogy a gyereknek a kocsma mögé hordja ki a piát meg füves cigit ad neki? Meg a gyeremet fél meztelenre öltözteti a buszmegállóba? Csak nyugodtan csinálja? Ez igen..
2020. júl. 26. 18:18
 8/19 A kérdező kommentje:
Itt rohadtul nem a szexről van szó!
2020. júl. 26. 18:18
 9/19 A kérdező kommentje:

Hanem arról hogy egy 3gyerekes elvált apa mit akar egy 15 éves gyerektől!!!

És ez számotokra normális. Szép

2020. júl. 26. 18:20
 10/19 anonim válasza:
78%
megnézném ha a ti lányotokat fűzné egy olyan aki az apja lehetne,akkor mennyire fogadnátok el..egyébként a családját tükrözi az amit leírtál a lányról,ilyen korban még naív és manipulálható,nyílván az otthon meg nem kapott figyelmet keresi másnál,elég apakomplexusos lehet...az a baj hogy sokat nem tudsz tenni,ehhez a lány családjának kéne tiltani és megnevelni rendesen,de tekintve hogy 14 elmúlt gyakorlatilag egy 60évessel is lehetne ha nem tiltják neki,ő meg vevő rá.
2020. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!