Ha rafinalt vagyok az jo?

Figyelt kérdés

Akinek kell jol tudok hazudni, es beadni dolgokat a celom eleresehez, tobb dologra is tudok figyelni fiu letemre.

Szerintetek ez valamilyen formaban jo?:)

Azt mondjak a kedvesseg nem mindig minden.


2020. szept. 25. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy buta kis tini vagy akit bőven fognak meglepetések érni az életben.
2020. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok
2020. szept. 25. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
14-15 nek saccoltalak. Szerintem tanulással próbálj meg érvényesulni az életben, ne hazudozással. Ugyis visszaüt
2020. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj és dolgozz. Ne "rafinált" akarj lenni,hanem tanult és mellette jó ember. Többre mész vele,mint a kamuval. A hazugság vissza üt és nem fogsz jól kijönni belőle.
2020. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy vagy 19... :D 19 éves azért már nem kérdez ilyen gyökérséget. Pláne nem sorolja magát a kamasz kategóriába. Mateklecke kész van?
2020. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
tapasztalatból mondom, hogy nem :D lehet nagy dolgokat csinálni ideig-óráig, aztán jön egy rafináltabb ember, aki levetkőztet. Ne erre akard alapozni az életed, ha csak nem akarod, hogy az egész életed egy hatalmas hullámvasút legyen, ami arról szól, hogy egyik évben fent vagy a csúcson, másik évben azért küzdesz, hogy ne halj éhen. Persze néha előny, de nagyon tudni kell, mikor szabad használni ezeket a képességeket, különben kegyetlenül visszaüt.
2020. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem jó. Szerintem egyenesnek és őszintének lenni gerincesebb. Persze van akinek a féreg vonások a szimpatikusak.
2020. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Neeem. Ideig óráig lehet hogy jónak tűnik. De aztán hatalmas pofont kapsz majd az élettől.🙂 Utána nem fog eszedbe jutni még egyszer hogy ilyesmit csinálj.
2020. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!