Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennél, ha a gyerekedet,...

Mit tennél, ha a gyerekedet, rendszeresen vernék?

Figyelt kérdés

- Költözés, átíratás nem opció.

- Szülőkkel beszélni nem opció.

- Tanárok le sem fossák.

- A bántalmazókkal beszélni felesleges, ugyanúgy verik tovább.


Fizetnél valakinek, hogy "beszéljen" velük? Az apját engednéd, hogy "beszéljen" velük?



2020. okt. 27. 13:41
1 2
 11/18 TheSoldier ***** válasza:
11%
Nem vernék rendszeresen,mert az első ütés után,fognám pár kedves kollégámat és lerendeznénk a dolgokat.
2020. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
A kérdező trágár privát üzeneteket küld, vigyázzatok vele.
2020. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
98%
Sérülésektől látlelet és feljelentés.
2020. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
95%
Ismerős apukától hallottam, hogy amikor megtudta hogy verik az iskolában a fiát, kileste, hogy az illető merre jár haza, és egyszer "véletlenül" összefutott vele, bemutatkozott hogy ő kinek az apukája és tudja h a fiával jár egy iskolába, majd barátságosan megkérdezte, hogy nem tudja-e ki az aki veri a fiát, és ha tudja szóljon neki, mert agyon akarja ütni. Abbamaradt a verekedés.
2020. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
62%
Cigányok verik? Engem általánosban a cigányok terrorizáltak, de a szüleim nem iratták át.
2020. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét gyerekemmel váltottam iskolát, és újra megtenném, ha a helyzet megkívánná. Sajnos sokszor mást nem tudsz tenni.
2020. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
9%

Engem vertek bolcsiben es oviban lanykent. 10 eve jarok kutdosportokra.

Majd,ha meglesz a gyerekem ,a bolcsiben meg fogom elore mondani a gondozoknak,h jol vigyazzanak a gyerekemre es adnek nekik egy nevkartyat egy plasztikai sebesz adataival...


En gatlastalanul rakuldenek az ismolaban is volt edzotarsakat,aki kezet labat orrat fogat ..... a bantamazonak.



En biztos ,h a gyerekemtol minden nap megkerdeznem,h jol erezte e magat es nem vertek-e meg.

2020. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
14: zseniális. Üdvözletem ismeretlenül is annak az apukának.
2021. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!