Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 18 honapos kisfiammal nem...

18 honapos kisfiammal nem tudom mit kezdjek! Mar 3-4 honapja odaut nekem, ha jo ha rossz kedve van?

Figyelt kérdés
Imadnivalo, edes kis pasi, de folyton verekszik. Most kezd leszokni a harapasrol, de az utest nem hagyja. Mar ha felkel ut, mindiig,a batyjat is, apat nem nagyon, de engem folyton. Hogy kezeljem? Verjek oda?Nagyon elfajult a helyzet....
2020. dec. 5. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Apa hogy kezelte?
2020. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apa eroteljesen ràszòl. De hiaba, igaz ot mar nem uti annyira. De engem es a tesojat rendesen üt. Amit kiegeszit karmolassal is.
2020. dec. 5. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne már, csak nem fogsz megütni egy másfél éves gyereket. Ha még tőled is ezt látja, nem várhatod tőle, hogy leszokjon róla. És nyilván nem rosszindulatból csinálja. Vannak ilyen piciknek való mesekönyvek, angolul biztos, az Amazonról lehet rendelni, pl. ez: [link]

Mesélj neki arról, hogy a keze nem ütésre való, hanem például simogatásra, ölelésre, játszásra, stb.

2020. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Hat akkor apa szóljon rá akkor is ha veletek csinálja.

Vagy: Amikor ezt csinálja tedd be a kisagyba vagy jarokába 2-3 percre. Ha lenyugodt kijöhet. Nalunk ez használ, mert rájön, hogy nem toleráljuk. Nem hagyom bent tovább 2-3 percnél akkor sem ha hisztizik. De előbb sem veszem ki. Sosem folytatja éppen, amit csinált. Persze később lehet. Általában 2x szólok rá. Ha nem hagyja abba megy az elszeparalo helyre.

2020. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hagyni, hogy üssön.Következetesen minden alkalommal el kell kapni a kezét és mondani neki ,hogy ezt nem szabad.100.000 alkalom után majd megérti.Legalábbis nálunk ez működött annakidején.Most 3 évesen újra ezzel próbálkozik, meg rugdosni is kezdett, úgyhogy most megint ez a lemez.:) remélem ezen is hamar túl leszünk.
2020. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nehogy te is verd, abból azt fogja megérteni, hogy rendben van, ha ver valaki valakit (csak legyen erősebb). Ne hagyd, hogy verjen, egyenként le kell állítani, még mondhatod is, hogy ez fáj a másiknak, nem szabad.
2020. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En reflexbol megutnem. N
2020. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!