Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A Vadaskert Kórház online...

Fairykate kérdése:

A Vadaskert Kórház online időpont kérés után kb. hány nappal veszi fel velem a kapcsolatot? Telefonon vagy e-mailben? Időpontot jól tudom, hogy pár hónappal későbbre adnak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Mi már régen voltunk, de úgy emlékszem, hogy viszonylag hamar jelentkeztek, és egy hónapon belül be is hívtak. De ha nem egyértelmű a dolog, és nem mondja meg ránézésre a diagnózist az orvos, akkor be fog hívni egy egyhetes táborba, ahova viszont 3-4 hónap a várólista.
2021. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

10 éves voltam hiperaktiv és figyelemzavaros állítólag szedettek velem ritalint de felment a vérnyomásom és abba hagytam. Helyette megtanultam tanulni, figyelni és most felnőttként enyhe antidepresszánst szedek és az elég.



Ott egy csomó hiperaktív össze vissza beszélő ugráló dühöngő fiatal sráéc meg lány van. Sőt még mániás is volt meg gyerekkori skizofrén.



Volt egy lány minden nap aludt nővér rengeteg nyugtatót kapott amitől le lett szedálódva és folyt a nyála.



Rendezett amúgy a hely, épület akkor még az volt most nem tudom milyen lehet. Az orvosok jól felkészltek meg a pisológusok is de nekem nem tett jót mert én egészséges voltam és semmi szükségem nem volt. Egy hétre be utaltak és zokogva sírva ordítottam anyűméknak nem akarok menni. Tíz évesen óriási sokk volt hogy begyógyszereztek.

2021. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es, te most miről beszélsz? A kérdező a kivizsgálásról beszélt.

Mi voltunk 1 hetet, tábornak hívták, és én is bent lehettem a gyerekkel. Nagyon élvezte. Betették egy kortárs gyerekcsoportba, mintha óvoda lenne, és azt figyelték, hogyan viselkedik a többiekkel. Voltak egyéni feladatok is, ahol pl. az iq-t, figyelmet vizsgálták. Gyógyszert a szülő tudta nélkül nem adnak a gyereknek.

2021. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!