Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen szabadtéri programokat...

Milyen szabadtéri programokat csinàltatok olyan gyerekkel aki mèg 17 hònaposan nem ment,ès àllni is csak most kezdett??

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akiknek nagyon kèsőn indult el a gyerek (17-24 hònap).17 hònapos a kislànyunk és nem valòszínű hogy a következő 2-5 hònapban is akàr elindul ill. valaha...Mit lehet így vele kint csinàlni??A friss levegő fontos lenne de nem tudom hogy oldjam meg baba kocsiban csak max fèl òràt van el azt is csak ha alszik!

2021. márc. 23. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Játszóterezni simán elviheted. Hintázni, homokozni és kisebb csúszdán más csúszkálhat.
2021. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derjaderja ***** válasza:
100%

Az én lányom is 18 hónaposan indult el. De kb az egyik héten pár lépést ment, a következőn az utca végéig futott.

Játszóterezni nagyon szeretett már akkor is, mászott, mint a villám.

Budapesten pl Hajógyári-sziget is jó. Normafa, ott is közel a játszó a parkolóhoz. Városliget (tó és a kicsi játszók). Gyerekvasút nem tudom, megy-e. Ha nem Budapest, akkor hasonló hely, egy nagy park és játszótér vagy vmi kacsás tó. Akár Velencei tó megnézése pl.

2021. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derjaderja ***** válasza:
100%
Esetleg hordozva túrázni is vagy vmi panorámas helyre pl Gellért-hegy. Én ekkora súllysl már nem hordoztam, de ha apuka rendelkezésre áll, ő nyakban is felviszi.
2021. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hintàzni szokott csak de azt hamar megùnja sajnos. Homokozòt tervezem ha jobb idő lesz,de az sem lesz egyszerű mert mindentől fèlt elöszőr(Víz,fű,hò stb.) Csùszda?!Hàt nem tudom felmàszni rleve nem tud csak ùgy ha èn felrakom mèg okyan 10 hònapis koràban probàltuk ,nem jött be neki.

Van kis motor fèlèje azt szereti ,de èn tolom,nem tudja magàt lökni.

2021. márc. 23. 16:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem Budapest sajnos.Itt kevès a lehetősèg.Hordozni szerettük volna nagyon ,de sír sajnos,nem szereti.
2021. márc. 23. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Triciklije nincs esetleg? Mikor már nagyobb lett a lányom ő se szeretett babakocsizni, a tricikli viszont bejött neki mert sokkal több látó-és mozgástere volt. Ha pedig olyat veszel ami pedálos és ráteszed a lábát, akkor mozog az is, miközben tolod, ezzel pedig mozgásra készteted a lábát :)
2021. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 18 hónapos volt, mikor elindult. Nehéz időszak volt, hogy még nem tudott járni, de minden vele egykorú gyerek már igen. Mi tricikliben toltuk, azt szerette. De sűrűn játszótérre, persze inkább csak hintázott, homokozott. De javarészt túráztunk, kirándultunk és vittük a hátukon. Illetve volt bébitaxija, azt is nagyon szerette.
2021. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!