Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Lányomnak és a barátnőjének...

Lányomnak és a barátnőjének mentális problémája lehet?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Én az apuka vagyok. Adott 22 éves leányom s vele egykorú volt osztálytársnője,kivel mai napig szoros barátságot ápolnak. Minden nap beszélnek telefonon,sűrűn programoznak,legyen szó strandról vagy egy korai ebédről. Mostanában arra lettem figyelmes,hogy a házunkba egyre több gyerekjáték jelenik meg: gumilabdák,gumikígyó,ékszerek,kis dobozban kiskutyák, gumikacsák és több kard is. Lányomnál rákérdeztem mi ez? Zavartan sutymorgott,hogy valamilyen automatából pörgették,egy csomó dolog van.. erre adnak ki több ezer forintot apróban!! Ez normális vagy valami gond lehet?
2021. júl. 13. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak buliból csinálták. Miért lenne emiatt mentális problémájuk? Én is csináltam sok h*lyeséget fiatal felnőtt koromban. Pl. sorsjegyek. Sosem nyertem vele semmit szinte,mégis volt valami izgalmas benne. Lehet, hogy van egy olyan dolog benne,ami tetszik a lányodnak és mondjuk máshol nem látott ilyet,így megpróbálja hátha sikerül kipörgetnie.
2021. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Undorito hogy igy irsz a lanyodrol.
2021. júl. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt hagyd már békén szegény lányt, másrészt nem tudom mi ebben az olyan furcsa, én szintén huszonévesen pattogós labdákat gyűjtök az automatákból, ez az én szuvenírem amit gyűjtögetek, semmivel nem rosszabb mint egy kulcstartó vagy hógömb.
2021. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!