Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem szeret a 1.5 éves gyerekem?

Nem szeret a 1.5 éves gyerekem?

Figyelt kérdés

Az anyján mindig lóg, ha kimegy az ajtón ordít utána, kéri hogy vegye fel, szalad hozzá. Hozzám semmi, nem is törödik velem. Minden szeretet megkap, minden idömet 17:20 után vele töltöm, a hétvége minden percét. Játszunk, mesét olvasok, sétálni megyünk, etetem, itatom, tisztába teszem, ellátogatunk a nagymamához amíg az anyja pihen. Ilyesmi. A feleségem és az anyósom azt mondja, nem szeret engem a gyerek, ideje lenne összeszednem magam, mert az én hibám, a gyerek tudják kit kell szeretni.

Hogyan tudnék ezen változtatni? Milyen módszerek vannak? Nagyon rosszul esik a dolog. Az anyósom eddig 6 alkalommal volt nálunk pár órára és hozzá is jobban megy.


2021. aug. 9. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy nem szeret. Mikor nö könnyebb lesz vele hidd el. Az ilyen kicsik meg erösen kötödnek az edesanyahoz es hetköznap a napi rutin nagy reszet az anyja vegzi. Az en lanyom is egyenlöre jobban tart hozzam, 7 honapos, de szereti az apjat csak velem egyenlöre jobban el van. Hülyeseg amit beszelnek.

Lehet a gyerek erzi rajtad a feszültseget peldaul

2021. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Barcsak az en ferjem törödne ennyit a gyerekevel. Eszembe se jutna ilyenekkel sertegetni öt. Anyamnak meg kitepnem a nyelvet
2021. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Szeret téged, de koránál fogva még nagyon anyás.

Ha valóban azt mondja a feleséged és az anyja, hogy azért sír az anyja után,

mert téged nem szeret, akkor primitívek és nem fejlődött ki az agyuk.


Nemrég még az anyja hasában, volt, aztán szopott, mindent testözelből az anyjától kapott, ezért, még abban a fejlődési szakaszban van, hogy ha távolabb van fizikailag az anyjától, akkor védtelenebbnek érzi magát.

Szeret téged, a kettőnek nincs köze egymáshoz.


Ne hallgass a hülyeségekre. Te csak szépen, türelmesen foglalkozz vele,

építsd, mélyítsd el a kapcsolatodat vele. Meg fog gyökeresedni, és

idővel utánad fog sírni. :)

TARTS KI! Megéri.

Anyósodhoz azért megy, mert ritkán látja, édesgeti.

Neked az is a feladatod, hogy neveld, hogy korlátokat szabj neki

a saját testi-szellemi-lelki épsége érdekében.

Ilyen szempontból nekünk, nagymamáknak annyival könnyebb, hogy

feltétel nélkül és parttalanul szerethetjük. De aztán hazamegyünk,

és a nevelés oroszlánrésze a szülőé.


Az anyósod nem számít. A feleséged a fejéből meg verje ki az ostoba

következtetést.

2021. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Az ellátásán kívül játssz vele minél többet. Vidám játékokat,

bújócskákat, labdázást. Találj ki egy játékot, amit imád, és

az csak hozzád kötődjön. :)

2021. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Hu bárcsak az én férjem lenne ennyit a gyerekkel!
2021. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk azért az érdekes, hogy ha ugyanezt a kérdést az anya írta volna ki úgy, hogy "én vagyok vele egész nap, mégis jobban megy az apjához", vagy valami hasonló, akkor most mindenki azt írná, hogy jaaaj, hát az normális, te nem vagy neki újdonság, hisz téged egész nap lát, bezzeg apa. 😃

Így meg azt fújják, hogy ó, hát kicsi még (wtf??? Másfél éves!), normális hogy anyás.

Ezek szerint minden normális, nincs miért aggódni.

🤷‍♀️

2021. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább az anyósod, meg a feleséged nem szeret. Hogy mondhatnak ekkora hülyeséget? A gyerek szeret. Csináld tovább, amit eddig, ez csak egy korszak, el fog múlni. Jó apuka vagy!
2021. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem mindenki jár azért erre az oldra, hogy mást megbántson. Miért ne lenne normális, hogy a gyerek anyás/apás bármiért? Van ilyen.
2021. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Életkori salyátosság. Ezt hívják 2 szeparációs szorongásnak.

Szeret. Csak az anyja jelenleg a világ közepe.

Ne aggódj lesznek majd apás időszakok is.

2021. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Az lemaradt, anyóshoz pedig azért megy mert őt ritkábban látja. Újdonság.
2021. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!