Ez meddig lesz így?

Figyelt kérdés
2 fiam van, 11 és 7 évesek. Az a gond hogy miden játék sirással végződik. Szépen játszanak aztán hol az egyik hol a másik bedurvul. Lassan ott tartok hogy kikell velük ülni az udvarra hogy szem előtt legyenek, mert csak akkor nincs sérülés. Nekem lány testvérem van, egy kezemen megtudom számolni hányszor verekedtünk, nekem ez nagyon új, és sok(k). Akinek hasonló korú fiai vannak, meddig tart ez? Vagy ti hogy kezeltétek, előztétek meg?

2021. okt. 12. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Neveljétek meg őket,mert nem normális hogy egyik másik üti az másikat.
2021. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szerintem is bizonyos szintig normális ha csépelik egymást, de az hogy sérülés is van annyira nem... El kellene beszélgetni velük hogy ő a testvéred, és hogy ez mit jelent.
2021. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-ső vagyok

nem pont verésre gondoltam,hanem arra,hogy azért meg kélne beszélni,plusz ha szépból nem ért,akkor büntetés kellene.

2021. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Minek kell nekik együtt játszaniuk? Én utáltam a tesómmal játszani, pedig kisebb korkülönbség volt, egyszerűen nem bírtam/bírom, akár testvér, akár nem. A jó viszony érdekében ha nem igényli mindkettő, szét lehetne őket szedni. Távolról könnyebb szeretni a másikat! Egyébként én nő vagyok és öcsém volt, ez nem a nemektől függ, sokat verekedtünk, mert inkompetens szüleink voltak. A mai napig haragszom érte.
2021. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen idősek a gyerekeim, szerencsére kezdenek leállni. Én nem velük, hanem egy kávéval ültem ki a teraszra, már nem érdekelt, játszák le egymás között. Mondjuk nálunk nem volt sérülés.
2021. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!