Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Érdekelne, hogy szerintetek a...

Érdekelne, hogy szerintetek a kisfiam miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

6 és fél hós babám napirendje kórház és utána való nátha miatt teljesen felborult már több mint egy hónapja. Az elmúlt 1 hétben már úgy tűnt sikerült egyet össszehozni, amiben éjjel 8-9 órát, nappal kétszer de. és du 2-2 órát aludt. Viszont most megint 2 napja teljesen megbolondult, nem lehet elaltatni, ma például kétszer 20 percet aludt eddig.. nem tudom mi okozhatja ezt, mert semmi változás nem történt részemről, egyszerűen nem alszik, csak nyűglődik, egész nap piros a szeme.. lehet át akar állni, a napi három kisebb alvásra és az éjszakai több alvásra? De hát kb 1 hete sikerült az előzőt is összehozni és már máris változás???!

Illetve azt vettem észre hogy az eddig érdekelt dolgok, már egyáltalán nem érdeklik, egész nap ölben lenne, semmi nem jó neki..

Mi történhetett megint?



2021. nov. 9. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal 6hónapos korában voltunk kórházban 1hetet

Olyan szinten felborult a napirendje, hogy 8,5hónapos volt mire sikerült helyrehozni...

2021. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es, hát az kemény... akkor nincsenek nagy reményeim..



Egyébként a fogára gondoltam, de még nem látszik semmi neki, csak egyre erősebben vagy hogy is mondjam, idegesebben rág, van mikor ha a rágóka a szájához ér visít, de közben rágná.. ilyesmik. A védőnő szerint ilyenkor a mozgásfejlődés, a fog, a hozzátáplálás bezavarhat..

Hát nem tudom, eddig elég volt eddig 2 perc ringatás és aludt is, most 1 órás szenvedés, altatás, sírás után 20 perc alvást kapok cserébe..

2021. nov. 9. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Igen, a napirend borulása mellett most még a fogcsírák is mocoroghatnak. És ahogy a védőnő mondta mozgásfejlődés, ht miatti furcsa mocorgás a pocakban. Esetleg kései alvás regresszió. Sok inger. Rossz bolygóállás. Bármi. Sok minden bezavarhat. Az is, amire az ember sose gondolna. Nálunk ilyen volt a fény és a hang. Előtte sose volt baj a fénnyel és hangal alvásoknál. Viszont utána... teljes sötétség és teljes csend. MINDEN. EGYES. ALVÁSNÁL. Pokol volt. Hangosabb levegővétel is felriasztotta. Azóta javult annyit, hogy csak addig kell teljes csend és sötétség, míg elalszik. Nyilván utána sem ordíthatom fel a lakást, de legalább a tv fénye, és halk hangja nem kelti fel

2021. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!