Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ma Magyarországon hány problém...

Ma Magyarországon hány problémás gyerek van, és ebből mennyi van kezelve szakember által?

Figyelt kérdés

Úgy problémás, hogy a viselkedése, magatartása, szociális beilleszkedése, tanulása nincs rendben, és szakember fellépésére lenne szükség.


Én tippem: 500 ezer problémás gyerek, ebből néhány ezer van kezelve.


2022. febr. 12. 21:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

"kell a papír, mert segítséget kap. Erre leírtam, hogy nem, nem kap segítséget. Hiába van leírva, hogy kéne neki, nem kapja meg."

Én meg erre írtam, hogy szólni kell az igazgatónak, ha a tanárok nem tartják be azt, amiről ő határozatot hozott, és akkor majd megkapja a gyerek a segítséget.

2022. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
57%

Nem fogja megkapni akkor sem. Volt, hogy bementem az igazgatóhoz, és utána felhívott a tanár, és ordibált velem fél órát, hogy mégis mit képzelek magamról, és hogy milyen gerinctelen alak vagyok. És hogy akkor sem engedi meg a számológép használatot a gyereknek, és hogy nem kap több időt, mert nem dolgozik, hanem az ablakon nézeget ki. Ja, hogy erről szól az adhd? Bocsi. Szerinted ezek után hogy bánt a gyerekkel? Na, köszi szépen. Ilyen áron nem kell a "segítség".

Ez a tanár elment, a következőnek már nem is szóltam.

Összesen hány tanára van egy gyereknek? És milyen gyakran váltogatják egymást a jelenlegi helyzetben? Kb hetente balhézhatnék. Köszi, de nem, csak rosszabb lett a gyereknek.

NE KÉRJETEK KÓDOT A GYEREKEITEKNEK!

2022. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
56%

"utána felhívott a tanár, és ordibált velem fél órát, hogy mégis mit képzelek magamról, és hogy milyen gerinctelen alak vagyok. És hogy akkor sem engedi meg a számológép használatot a gyereknek ... Ez a tanár elment, a következőnek már nem is szóltam."

Hát, ha ennyiben hagytad... Ebből még nem következik, hogy másoknak sem érdemes megkérniük a gyerekük számára azokat a könnyítéseket, amiket szakember javasol.

2022. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Tudod elég határozott ember vagyok. Igen, annyiban hagytam. Amióta megszülettek a gyerekek, abból áll az életem, hogy küzdök. Mégis mindig én leszek a hibás a végén. Egyébként a te életedben volt már olyan, hogy anyukád bement az iskolába balhézni, és neked utána jobb lett? Most őszintén. Anyám soha nem ment be. Azt mondta, hogy annál jobban megszivat a tanár utána. Én nem hallgattam rá, eleinte bejártam a suliba. Mesélhetnék, hogy mit műveltek a gyerekeimmel a tanárok. Igen, annyiban hagyom. Jobban járnak vele. Ha a tanár rossz jegyet akar adni neki, akkor rossz jegyet is fogadni a gyereknek. És nem igazán szeretik azokat a szülőket, akik folyton bejárnak balhézni. Ezt az energiát inkább a gyerekek lelkének építésére használom. Igen, vedd be a lesz.arom kapszulát gyerekem. Nem te vagy a hibás. Attól még okos vagy és én szeretlek.

Egyébként neked van ilyen gyereked? Kibicként elég könnyű ám osztani az észt.

2022. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ilyen gyerekeket (is) tanítok.

Iskolaváltás?

2022. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Már túl vagyunk rajta. Nem akarom a város összes iskoláját végigjárni. Máshol sem jobb.
2022. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!