Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miert megy nehezen a reggel?

Miert megy nehezen a reggel?

Figyelt kérdés

Se öltözni se elindulni nem akar. Kinszenvedes minden reggel elkesek a munkahelyemrol. 3 eves, 10 orat alszik ejszaka. Es sir hogy o nem akar.bolcsibe menni. Mi lehet a baj?

Szeret ott lenni elvileg szereti a bolcsisneniket es ok is szeretkk ot.



2022. ápr. 20. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez tök átlagos. Nálunk és minden ismerősnél ez megy bölcsi előtt (de még van ahol ovi előtt is). Elindulni nem akar befele meg már szalad🤷😅
2022. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez átalános jelenség.

Ne aggódj az enyémek sem akarnak felkelni, öltőzni főleg.. Vergődnek, hisztiznek.. Ha elindulunk semmi, oviba meg már rohannak be..

2022. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van néha ilyen. Imádja a bölcsit, mikor ott vagyunk már beviharzik de itthon nyafi van..ma is kitalálta, hogy ő még a kanapén akar pihenni. Akármit mondtam nem tetszett, ő a kanapén akar még aludni azt mondta.

Nekem az válik be, hogy mondom neki rendben, de én akkor is megyek, majd délután jövünk apával. Ilyenkor elkezd készülődni.

2022. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez van, húzza az időt: még alszok, még eszek....


öltözés is sokszor harc, de határozottnak kell lenni, aztan utána többnyire mar szalad az autóhoz...

2022. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás lányom is ezt csinálja, pedig szeret óvodába járni. Csak nehezen ébred, nyűgös. Induláskor már semmi baja.
2022. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 18 éves fiam is ezt csinálja. Kb katasztrófa minden reggel. (És nem tartom jó opciónak, hogy ráhagyom és abbahagyja a gimit)
2022. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még gimiben is ilyen voltam. Gondolom milyen jó buli lehetett minden áldott reggel a szüleimnek. Gimi végefelé hallottam először a kifejezést, hogy "éjjeli bagoly típus". Akkor megvilágosodtam. Ez az élet nem rám van berendezkedve. A mai napig életképtelen vagyok egész delelőtt, ellenben este/éjszaka hajnali 1-2-ig nagyon jól fog az agyam, ha kialszom magam. Pedig már 30+ vagyok, saját gyerekkel. Még pici, de meg sem lepődöm, ha ő is ilyen lesz. :)
2022. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!