Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normalis ez hogy 2...

Mennyire normalis ez hogy 2 hos babam reggel fel 8kor kelt most este fel 6 van es egesz nap nem aludt? Nehezen birom mar.

Figyelt kérdés
ketszer voltunk setalni egyszer autoulesben egyszer babakocsiban.egesz nap ringatom.semi.le se hunyta a szemet.csak wcn voltam ma.mosakodasrol takaritasrol fozesrol nem is almodok.ebed az asztalon.nagyon furi a baba.espumisan beadva,pelus tiszta.furdettuk is ma hatha melege van.
2014. júl. 15. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna egész nap ringatnom, hanem betenni az ágyába. Egy kis nyűglődés, sírás után elaludna magától is.
2014. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beraktam az agyaba is de o ugy sir tiz perc utan hogy nem vesz levegot.nem akarom hogy megfulladjon
2014. júl. 15. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire normális, de az én 2 hónaposom is ilyen. 7-töl este 9-ig fönt van. Max 20-30 percet alszik. Babakocsiban/kiságyban üvölt egész nap fogom, de már megszoktam, hogy mindent egy babával a kezemben csinálok :) (szerencsére van segitsegem föznöm, meg takaritanom nem kell). Van egy 2 évesem is, ö is ilyen volt, de teljesen normális.gyerek lett, szóval nem kell megilyedni :D
2014. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mienk szinte egesz nap alszik pedig nem szokott ennyit.
2014. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az en babám 6hetes kora óta ezt csinalja . Csak reggel 5től este 9ig. 4-5 nap után meglehet szokni :-) es 1 percet sem bír ki egyedül. Babakocsi már nem meno ,mert nem lát ki. Ezért ölben kell vele setalni . Es mondanom sem kell 3órás tó körüli séta ,meg sem kottyan neki :-)

Ez van, ő ilyen ! :-)

2014. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es mit csinal nektek egesz nap? Enyem ordit.egy percet nincs myugton.annyit razom,felek ettol lesz baja.
2014. júl. 16. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Kisfiam nézelödik miközben fogom, úgy nem sír. Ha nyüglödik úgy is, akkor megmasszírozom, azt nagyon szereti, mosolyog közben :) ma betettem az autósülésbe ott elvolt egy darabig. Általában azzal köti le magát, hogy nézi a tesóját mivel ügyködik, de szoktunk "beszélgetni" is (mondok neki valamit és válaszol, hogy "hööö" :D), szereti a zenélös játékokat is, az udvaron a fákat szereti nézni.... Hát kb ilyesmik, fürödni nem szeret meg egyedül lenni :)
2014. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!