Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Alapjáraton is nagyon sensitiv...

Alapjáraton is nagyon sensitiv a 2 éves kislányunk, viszont ma megdöbbentett. Szemészetre kellett menni Vele és egy szemcsepptől úgy bepörgette magát, hogy az apjával egy óra alatt sem tudtuk megnyugtatni. Ez normális ebben a korban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2022. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez óriási segítség volt...
2022. jún. 15. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire készítettétek fel?


Lehet normális is, bár nemem egyik gyerekem sem reagál így semmire.


( szemészetrn is voltunk mindkettővel, cseppentés is volt..)

2022. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, csak egyszerű szülő, de szerintem sem normális. Én elvinném valami szakemberhez.
2022. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Több orvos véleménye szerint el van kapatva, nem mentális beteg,ha erre céloztok. Sajnos első gyermek és abszolút nincs segítségem, nincs kire hagynom, férjem dolgozik. Tapasztalt anyukák nevelési véleményére számítottam,nem arra hogy azonnal orvoshoz zavarjátok.
2022. jún. 15. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Mi az hogy bepörgette magát?


Ha te is úgy érzed, hogy nevelési gond van a hatterben, érdemesebb lenne egy pszichologussal konzultálni ezugyben, itt nem fogsz megfelelő segítséget kapni, mert nem ismerjük a történeteteket, és nem vagyunk szakemberek.

2022. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Vidd el egy good pszichológushoz, mert itt nobody tud segíteni, főleg ennyi information-ból
2022. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt kerdezted hogy ez normalis -e? a valasz : NEM. ez viszont neked nem felelt meg ugyhogy csinalj belatasod szerint. mi lenne ha netan vervetelt kellene csinalni vagy infuziot kotni a lanyodra?
2023. febr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!