Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Pszichiáterhez szeretném...

Pszichiáterhez szeretném vinni a gyerekemet. Kórházban vagy magánklinikán volna jobb?

Figyelt kérdés

2022. júl. 9. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha nassol, az nem akkora gond. Ha alkohol fogyaszt rendszeresen, az is csak akkor gond, ha annyit iszik, hogy az hat is.

nem pszichológust akartál írni? bniztos, hogy pszichiáter?

2022. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen magànklinikàn.


Rövidebb várakozási idő, jobb ellátás.


Kontra persze hogy drága. Főleg hosszútávon.


Mi a gyermek problémája?

2022. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, keresd fel a területileg illetékes gyermekpszichiátriai szakrendelőt és kérj időpontot pszichológusnál! Az az első lépés, ha tényleg szükség van pszichiáter segítségére, akkor majd ő odairányítja (egyébként gyermekpszichiátert mikroszkóppal kell keresni, az utcáról beesve sok hónapos a várólista, pszichológushoz jóval hamarabb bejut a gyereked). De könnyen lehet, hogy egy pszichológus segítsége is elég az adott helyzetben.


A kórház csak az utolsó lehetőség, semmiképpen nem érdemes ott kezdeni (meg ott is fél éves a várólista).

2022. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A tb-s pszichiáter csak gyógyszert ír fel, terápia nincs. Szóval én magánba vinném
2022. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Magánba jobb.Én is ott fogom tiszteletem tenni pár nap múlva.Ott foglalkoznak is vele,bár nem kevés pénzért de legalább nem tömik annyira gyógyszerrel
2022. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elment az esze mostanában. Bántja magát verbálisan és fizikailag, vergődik, gyűlöli az életét mindent. Mintha a világ összes gondja rászakadna. Próbáltuk megnyugtatni, nem volt képes igazán elhinni. Bántani nem fogom. De erre megoldás kell. Nem tudom ha gyógyszert szed attól rosszabb lesz-e?
2022. júl. 10. 00:08
 7/15 anonim válasza:
95%
Neki elsősorban egy (klinikai szak)pszichológus és pszichoterápia kéne.
2022. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pszichológusnál volt már
2022. júl. 10. 00:13
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen hihetetlen amit csinál. Tényleg verjem mint valami antiszociális kis elkényesztetett szart? Tényleg ehhez kell folyamodjak, hogy egyáltalán semlegesíthessem ezt? Ha nem vagyok otthon miket csinálhat? Le kéne hogy mondjak róla? Fenyegessem, zsaroljam? Mert így örülhetek ha egyáltalán bárki szóba állna vele nem hogy munkát találjon.
2022. júl. 10. 00:18
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

#9.

NE verd meg semmi esetre! Az nem megoldás semmire, ráadásul még bűncselekmény is.

Ha csak annyi lenne a probléma, hogy vergődik és gyűlöli az életét, azt rá kellene hagyni. Nagyon sokan vannak még így ezzel. Attól meg simán lehet munkája valakinek, hogy gyűlöl mindent.

Ha viszont kárt szokott tenni magában, azzal már tényleg pszichiáterhez kell vinni.

2022. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!