Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vitamin bottle kids cseppeket...

Vitamin bottle kids cseppeket adtok?

Figyelt kérdés
Nem eszik mennyiségi és minőségi dolgokat sem a 2 évesem. Szirupokat nem veszi be, a lázcsillapítót is kihánnya. Ezert gondoltam ezekre, mert csepp az kevés mennyiségre. Eskimo kids is ízesített 😞 Pár cseppet kell adni. Használjátok? Vélemény? Illetve kis oxigén hiánnyal született. Van ebből b12 csepp idegvédős és van pl vas csepp és multi. Van ami növényi omega3.6.9 alapú, vegán minden adalékmentes cuccok. Szerintetek milyen lehet?
2022. szept. 14. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod. Orvossal/védőnővel nem beszéltél?
2022. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták marslakó szirup, de az csak sima multi
2022. szept. 23. 16:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Megvettem, kapja 4 napja. Magától nyitja a száját.
2022. szept. 23. 16:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma kelkáposzta főzeléket csináltam. Evett 😂 tegnap almát evett 😂 valami alakulgat 😊
2022. szept. 23. 17:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a vitamin, ha valakit érdekel. Egyre többet próbál beszélni, neki állt bólogatni, jelezte hogy éhes, szomjas.
2022. okt. 10. 14:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondja, hogy torta-tota, inni, cici, nadrág-nadá, lábam-bába ... El se hiszem. Szerintem a b12 sokat segít neki, de lehet csak most indult meg a fejlődés rendesen.
2022. okt. 18. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. akkor jó
2022. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!