Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan ne a gyerek irányítson?

Hogyan ne a gyerek irányítson?

Figyelt kérdés
Már rendesen félünk a fiunktol az anyjának beverte egyszer majdnem az állkapcsat

2023. jún. 30. 20:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a fiú?
2023. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
15 lesz
2023. jún. 30. 20:15
 3/39 anonim válasza:
73%

Neveljétek meg és nem lesz ilyen.

Van apja a gyerekeknek?

2023. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
rossz hírem van. Eddig már meg kellett volna nevelni, eléggé elkéstetek a dologgal. Sajna csak a fizikai erőfölényből fog érteni. Ha rátok emeli a kezét, le kell csapni a gyereket. 18 évesen meg kitenni - menjen isten hírével-jó messzire tőletek.
2023. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Soha nem volt verve mindig a jót mutattuk neki de szerintem az iskolában látta ezeket
2023. jún. 30. 20:34
 6/39 anonim válasza:
100%
3-as voltam nem csak fizikai erőszakkal lehet nevelni, ha az apja vagy beszélges el vele és mutasd meg neki ki az úr a háznál, ha ez nem megy vidd el pszichológushoz mert ez a viselkedés nem normális elfogadhatatlan
2023. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%
#4 válaszolónak nagyon igaza van!
2023. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%
Amikor először megütött titeket akkor kellett volna olyat adni neki, hogy a maradék életében csak pépeset evett volna.
2023. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nem minden gyerek veszi be az "eddig nem vertük csak a jót mutattuk neki"

Ez szép és jó csak nálatok nem működik.

Van ahol tényleg hiányzik néhány balegyenes hogy a gyerek tudja merre hány méter.


Valószínű azért üt titeket hogy megfélelmlítsen, tudja hogy semmilyen következménye nem lesz.

2023. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Egy ilyen után adtam volna neki akkorát, hogy a fal adja a másikat. Aztán elvettem volna a telefonját, laptopját stb, és csak akkor használhatná, amikor tanuláshoz kell, és azt is felügyelet alatt, és szobafogságba küldeném jó időre. Hát miképzel magáról?

Mindjárt megtudná, hogy hol a helye, és legközelebb átgondolná, hogyan viselkedik.


Eddig kellett volna megnevelni, határokat húzni, büntetéseket, jutalmazásokat mindig betartva, következetesen, és nem hagyni elkanászodni ennyire, és akkor nem lenne szükség ilyen drasztikus megoldásokra.


Ez a gyerek szemmel láthatóan nem tisztel titeket egyáltalán.

2023. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!