Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők elnézőbbek vagytok a...

Szülők elnézőbbek vagytok a kamasz vagy idősebb gyermekekkel ha dohányzikb,de nem rendes cigit ,hanem a Heets vagy Glo cigit szívja?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a fiatalok ezeket(Heets,Glo)már nem suttyomban szívják,teljesen természetesen veszik elő akár az iskola előtt vagy az utcán is.

2023. jún. 25. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Amíg fiatalkorú, addig nem szívhat ilyet. Ha szívja, akkor onnantól legyen önellátó, vegye meg a kajáját, piperéjét, stb. Luxusmérget nem fogok finanszírozni. Onnantól, hogy önellátó, tőlem mergezze magát, el fogom könyvelni, hogy nem jól neveltem, hogy ilyen hülyeségekre költ. De amíg en finanszírozom, addig nincs semmiféle heets. Es nem erdekel, mit csinal vagy enged meg a többi szülő. A gyerekem oda megy, ahova akar, járhat bulizni stb, de a cigi, iqos, heets stb tilos. Ez azért nem akkora őrült nagy korlatozás.
2023. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2023. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
#1 Én rendes cigit sem szüleim pénzén szívtam. Sefteltem a kollégiumban meg tippmixeltem, anyámék kajára adták a zsebpénzt, piára meg dohányra a sajátomat költöttem. Alap.
2023. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%

Na ezert valasztok inkabb nem dobanyzo gyereket majd maghnknak.


A sanat majad vesed nem becsulod es modszeresen tonkre teszed az e cigivel is.


Nekem eros,feherfogu,izmos gyerekek kellenek,nem olyan ,aki lepusztitja atestet mergekkel.

N

2023. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
#4 Te választod a gyereked? Mi van?
2023. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!