Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kapott-e már a másodikos (8...

Kapott-e már a másodikos (8 éves) gyermeketek osztályfőnöki figyelmeztetést, ha igen miért?

Figyelt kérdés
És mi volt a büntetése?
2010. okt. 22. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én anno kaptam, és tesóm is, de az már rég volt (30 éves vagyok). vmi verekedésekért. egyéb büntetés nem volt...gondolom az a célja a beírásnak, hogy majd a szülő otthon jól megbünteti a gyereket. minket nem büóntettek meg soha. de normálisak lettünk azért. :)))
2010. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
ez a baj a legtöbb szülővel,hogy nem büntet!Nyilván nem véletlenül kapta azt a beírást!
2010. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
mint írtam, én voltam az aki kaptam. vsz azért nem büntettek meg a szüleim ilyen dolog miatt, mivel ezt leszámítva nem volt velem gond az iskolában, mindig ötös tanuló voltam, az órán sem volt velem gond. a szünetben...na igen. egy ekkora gyereknek még elég nagy a mozgásigénye, valahogy le kell vezetni a feszkót. ha a tanárok nem viszik ki a gyerekeket az udvarra, vagy nincs beiktatva megfelelő számú tesióra, akkor magukra vessenek. nyilván itt nem arról van szó, hogy egy gyerek pépesre ver egy másikat.....
2010. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

én is kaptam évente többet is :)

Volt amikor már szeptember 2. hetében az igazgatóiban ültem... Néha voltak ""nagy elbeszélgetések" itthon, de húúú de nagy büntetést soha nem kaptam, azóta befejeztem az egyetemet deolgozom. Ha nem kaptam volna a figyelmeztetőket, ugyanitt tartanék... Értelmük semmi!

2010. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

HU en is kaptam, mert szeptember elsejen, mert nem tettem fel a szekemet a padra :)

Anyukam nem buntetett meg, mert szerinte ez egy baromsag volt!

2010. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A fiam most kapott..felhúzták a szünetben,gúnyolták,ő meg ordibálni kezdet mindenféle sértést,ami nem ilyen gyereknek és nem a suliba való...

Tanító néni másnap kérdezte,hogy mi volt a büntetése.


Hááát..megmondtam,hogy a csúnya beszéddel szégyent hozott ránk,mert a mi családunk így nem beszél...és nagyon szégyellte magát...

Remélem a tanító néninek elég volt ez a "megtorlás"...:))

2010. okt. 25. 10:40
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Mi rajtakapott lopásért adtuk! Egy osztályfőnök.
2010. okt. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 2.-ban kaptam az egyetlen osztályfőnökimet xD

Azért mert leveleztem órán :D


Nem büntettek meg, anyu csúnyán nézett rám, de nem szólt semmit :D

2010. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

És mi lett azokkal a gyerekekkel, akik a te gyerekedet gúnyolták? Ők is kaptak osztályfőnökit?

Én a te helyedben nem büntettem volna meg, hiszen magát védte. (Megmondtam volna a tanító néinek, hogy a gyermekem magát védte, mert sajnos senki más nem volt ott, aki megvédje. És megemlítettem volna, hogy ez a tanító néni feladata lett volna, hiszen ő a felelős a diákjaiért...)

Anno engem is mindig megbüntettek, ha megvédtem magamat. Úgyhogy sikerült vele azt elérniük, hogy utáltam iskolába menni, és pszichésen megbetegedtem. (Mert senkit nem érdekelt, hogy válaszreakció volt részemről. Egy lány nem beszél akkor sem csúnyán, és nem verekszik.)

Aztán szerencsére 5.-ben átvittek egy másik suliba, ahol normálisak voltak a diákok és a tanárok is. Az állandó betegeskedésem elmúlt, szerettem iskolába járni. Ott például az osztályfőnök elbeszélgetett a gyerekekkel, ha vmi problémát észlelt. És mivel tényleg rendes volt, sokszor mi mentünk hozzá, ha gondjaink voltak. És érdekes módon ebben az iskolában soha, semmi gond nem volt velem.

Szóval szerintem ilyen egy igazi tanár! Ja, és sokszor ő mondta a szülőknek, hogy nem kell otthon megbüntetni a gyereket, mert ő már beszélt az illető diák fejével.

2010. okt. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém azért kapott intőt másodikban, mert a szünetben brekegett. Mit lehet erre szólni? A szüleim percekig nevettek, aztán azt mondták "Hát, kisfiam, akkor ne brekegj". :))
2010. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!