Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ez jogos, hogy osztályfőn...

Most ez jogos, hogy osztályfőnöki figyelmeztetőt kapok?

Figyelt kérdés

Egyik nap a "kedves" kémiatanárunk 2. órán lecsapott ránk egy röpivel, merthogy mondta, hogy ismételjük át a sénhidrogéneket. Szünetben kiírtam mobilról face-re, hogy BA.Zmeg, menjen a fe.nébe a hü.lye dogájával együtt!

Na másnap a kedves ofőm elbeszélgetett velem, hogy felnőtt ember ilyet nem írhat ki, meg etc, és ezér osztályfőnökit kapok. Én meg mondom neki, hogy ezért nem lehet adni, mert azt írok ki, amit akarok, mire ő elkezdett jönni a hülyeségeivel.

Na, ez most jogos??? Mert szerintem iszonúan nem...

A "kedves" pasas most lett idén dirihelytettes, úgy tűnik, nagyon elszált magától...


2011. szept. 11. 20:43
1 2
 1/16 eric_one válasza:
84%
Jogos, vagy nem jogos nem tudom. De tény hogy a tanár a munkáját végzi hogy téged okítson, talán nem kellene jelzőkkel illetni ezért. Azonkívül majd rájössz hogy széllel szemben nem lehet "pisálni". Elnézést a kifejezésért...
2011. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló eset, ugyanígy FB-vel bukott le egy csaj. Az üzenőfalán vkivel párbeszédet folytatott, szóbajött a tanár, és azt írta hogy hülye (de elvileg nem a tanárra gondolt, csak félreérthető szövegkörnyezetben volt), viszont a tanár a legközelebbi órán már feljelentéssel fenyegetőzött, hogy közfeladatot ellátó személyt sértegetni törvénysértés meg blabla, igazából nem tudom mennyire vették volna komolyan, vagy mennyi valóság alapja van. :) Szóval az is lehet hogy örülnöd kéne amiért megúsztad egy o főivel.
2011. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

:oDDDDDDDD

Mi ez nálatok középiskolásoknál, hogy életetek minden mozzanatát meg akarjátok örökíteni a facen??

Ettől menőbbek vagy érdekesebbek lesztek?:oDDDDDDD

Mondom ezt úgy, hogy mindig szívből utáltam a kémiát.


Figyelj az alapvető probléma az és lepontozhatsz érte, lényegtelen, hogy nincs igazad.

A marha nagy igazság az, hogy a tanárokat tisztelni kell, semmilyen fórumon nincs jogod róla így beszélni nyilvánosan.

Mancikával a suliba megbeszélheted, hogy mi a magán véleményed a tanárról, de nem postolhatod büntetlenül.

Ez kb olyan, mintha a suliban a faliújságra kitennéd, a face tulajdonképpen digitális faliújság semmi más.


Ha voltál olyan bátor és fasza gyerek, hogy postold akkor vállald is be érte az osztályfőnökit.


Nem az a gond, hogy meg volt a véleményed a dolgozatról, hanem az, hogy egy tanár minősítettél.

Ha probléma van a tanárral akkor annak a megbeszélésére megvannak a fórumok.

De neked nem a tanárral volt problémád hanem a dolgozattal, de a postoddal őt minősítetted elég csúnyán.


Egyébként köztünk szólva és félre ne értsd:

Te normális vagy, hogy kikezdesz az igazgatóhelyettessel indokolatlanul?Nem akarsz érettségizni?


Neked az a dolgod, hogy bejárj, tanulj és számot adj a tudásodról.

Az, hogy számon kér az nem indok arra, hogy ilyen módon nyilvánosan minősítsd.

Az sem megengedett, hogy felállj órán és a képébe mondd, hogy mit csináljon a dolgozatával, ez éppen ugyanez.


Ne háborogj hanem menj és kérj elnézést, mondd meg neki, hogy nem a személye ellen irányult hanem a dolgozatra nem készültél, mert lusta voltál és magadra voltál dühös.

2011. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Miért írhatnál ki azt, amit akarsz? Ha már a szüleid nem neveltek meg, legalább az osztályfőnöktől ne vedd el ezt a lehetőséget.
2011. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kár ezen pattognod mertha nem kapnál figyelmeztetőt akkor is félévkor évvégén le tudná húzni a magatartásjegyedet.Megindokolná valahogy szal a beírás megléte vagy nem megléte istenigazából sokat nem oszt vagy szoroz.


Én annó "bűnszervezetben való tagságért" :-) kaptam figyelmeztetőt.Arról volt szó hogy két banda összecsapott a folyosón.Én nem voltam benne de az ofőhoz olyan "titkosszolgálati" infok jutottak el hogy én a "VadÁszok" nevű banda egyik alapítója és oszlopos tagja vagyok(mi voltunk az A osztály ,a másik banda a B osztályé volt-"B-brigád néven")

szóval amolyan állapotbűn miatt én figyelmeztetőt kaptam akik tevékenyek voltak azaz verekedtek azok meg intőt.

2011. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez volt kb a legnagyobb hülyeség amit csinálhattál! Nem csak az osztályfőnökivel kell beérned, de attól a tanártól túl jó jegyeket ezek után ne várj! Ha belegondolsz szerintem neked sem esne túl jól, hogy ha téged minősítenének így egy nyilvános oldalon.
2011. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy k.vára nem rá vonatkozott de mindegy, szerintem nem volt jogos, de ezek után mehet a búsba a szemétje..
2011. szept. 12. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Tovább folytatod? Ha nem rá tartozik, akkor kire? Nyílvánosan sértegetted. Ha tényleg nem rá tartozik, akkor tedd közszemlére a véleményedet. Vagy felvállalni már nehéz?
2011. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

egy másik tanárra vonatkozott,aki kiszúrt velünk, mert röpdolit iratott rögtön a 2. órán é egy új tanárunk, majd aztán soztotta az észt hogy ez meg az etc, és arra ment fel az agyvízem.

soha az életben nem írtam kiilyet még facebookra vagy közösséfi oldalra sem, és vállaltam hogy én voltam, de szerintem akkor sem fair. mert 1: nincs benne a házirendben 2: mások is írnak ki ileneket. és nem értem miért csak én szívok... na mindegy.

a szívás ebben csak az, hogy a 2 utált tanár a biosz ill. kémiatanárom, és orvos szeretnék lenni. de mindegy.

úgysem fog semmi sikerülni, mert soha nem jö9n össze semmi....

és azt sem veszik észre hogy így is az összeroppanás szélén állok de mindegy, ha nekik ez kell hogy jól megszivassák a kis hülyét, hát legyen. állok elébe...

2011. szept. 13. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!