Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisfiam 4éves és nem tudjuk...

Kisfiam 4éves és nem tudjuk eldönteni mi tévők legyünk, a fitymáját nem tudjuk szépen felhúzni, hova forduljunk, mi a neve annak a kenőcsnek amit lehet rá alkalmazni, hogy jobban feljöjjön a bőr?

Figyelt kérdés
Ballonszerűen felfúvódik a bőr először amikor pisil, de a pisilés rendesen működik.Az orvos mondta nem kell csinálni vele semmit, nem kell húzogatni, előtte más orvosunk volt ő a húzogatás mellett volt, akkor csináltuk és jobban feljött neki, de mióta az orvos tanácsára abba hagytuk nem jön fel neki.
2011. jan. 18. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt játszottuk mi is. Végül egy gyulladás miatt az urológián kötöttünk ki. A doki teljesen kiakadt, amikor elmondtuk neki, hogy a gyerekorvos szerint nem szabad felhúzni, mert öntisztuló. Megkérdezte, hogy apukáé is öntisztuló-e? Határozottan felhúzta a fia fitymáját, azóta nincs vele gond. A barátnőm gyereke rosszabbúl járt, neki be kellett metszeni.
2011. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el urulógushoz, felhúzzák, pár napig rossz lesz, fájni fog neki... Csak kamillázni szabad, kb. 3-4 nap, és rendbejön. Aztán minden fürdésnél fel kell húzni,megmosni. Először tiltakozni fog a kellemetlen emlék miatt, de 1-2 hét, és semmi gond nem lesz. (" éves kis
2011. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, előző vagyok. 2 éves kisfiúval éltük át ezt, én is féltem ettől, de most már semmi gond, mosolyog, mikor "makkocska" fürdik.
2011. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
diprosalic a kenőcs neve.nekem 3 fiam van.2-nél azt használtuk.nagyon jó.nekünk nagyon bevált.urulógus irta fel.az első fiut mi is elvittük urulógushoz.ahol nem felhuzták hanem szadista módon felszabták.a másik kettőt más dokihoz vittem.ő irta a kenőcsöt.ég és föld a külömbség.azóta sincs semmi gond vele.
2011. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom én is, hogy urológiára vidd. Ott megnézik a kukiját és felhúzzák szépen a bőrt.
2011. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt és ha még valaki tud valamit hozzászólni szívesen várom.
2011. jan. 19. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:

pimafucort kenőcsöt használjuk, minden nap huzigáljuk (rendesen), nem sok hiányzik, de nem vagyok biztos a sikerben.

szerintem el fogom vinni urulógushoz.

2011. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!