Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes után hány hónapig köteles...

Gyes után hány hónapig köteles alkalmazni a munkáltató?

Figyelt kérdés
Tehát hány hónap az, amíg nem rúghatnak ki, miután visszamentem dolgozni?
2011. okt. 17. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A jelenlegi szabályozás szerint nincsen a gyes után foglalkoztatási kötelezettség. Korábban volt 30 nap, amíg nem közölhette a munkáltató a rendes felmondást, de megszüntették.


Jelenleg ha visszamégy gyesről dolgozni, akár aznap közölhetik, hogy ki vagy rúgva, és kezdheted tölteni a felmondásodat.

2011. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha nem jól tudom, de amit az előző írt, az nem csak azokra vonatkozik, akik idén valamikortól (talán aug-tól?) kezdték meg a fizetés nélküli szabijukat?

Nekem nov-ben jár le a gyed-em és azt mondták, hogy rám még ez nem vonatkozik.

2011. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhh, remélem rám sem vonatkozik akkor. Én is novemberben megyek vissza dolgozni, nekem a gyesem jár le akkor. Tudja valaki pontosan?
2011. okt. 17. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, rád még a régi vonatkozik. Azért írtam, hogy a jelenlegi szabályozás szerint.

Nálad még él a 30 nap.

2011. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!