Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Barátnőm elverte a kisfia...

Barátnőm elverte a kisfia kezét. Igazat adtok neki?

Figyelt kérdés
Az utcán talált egy kisebb üveget a gyerek, mire mondta neki az anyja, hogy dobja el. Eldobta, de úgy hogy épp az autó szélvédőjét törte be vele.
2011. márc. 1. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Persze.
2011. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

kicsi gyerek,kicsi üveggel akkorát dob hogy betörik a szélvédő??:O

egyébként jogos volt,hogy rácsapott a kezére

szerinted nem?

2011. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ebben az esetben nem. Nem írod,hány éves a kisfiú,de az anyukának el kellett volna venni tőle az üveget,és egy szemetesbe dobni. Akárhova dobta volna a kisfiú az üveget,mindenütt balesetveszélyes lett volna.

Ebben a helyzetben nem a gyerek,hanem az anyuka hibázott.

2011. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Kamuszaga van a kérdésnek...

Én felnőtt nő létemre nem tudok olyan erőset dobni egy üveggel, hogy attól betörjön a kocsi szélvédője...

2011. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy fél deciliteres szeszesitalos üveg volt és 5,5 éves gyermeke van
2011. márc. 1. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran előfordul,hogy képtelen vagyok lépést tartani hiperaktív fiammal,mire én a tiltást mondom már rég elkövette,nemhogy még a kezéből is ki tudnám venni.

Egy teljes felnőtt ember figyelmét állandó jelleggel igényelné,de erre ugye nincs mód,mivel van egy kistestvére is,a házimunka igen-igen háttérbe tud szorulni,mert ha belekezdek jól tudom,hogy kész kínlódás éesz ,hogy közben úgysem hagyja csinálni,bármit adok neki,hogy közben kicsit kösse le magát vele.

2011. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekeket azert szoktak buntetni ha nem fogad szot a szuloknek..ebben az esetben szot fogadott csak rosszul sult el...anyukanak tobb esze kellett volna legyen...nem dobigalunk semmit sehol, se otthon sem az utcan...ki kell venni a kezebol es kesz
2011. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Ebben az esetben nem volt jogos,ha nem dobta volna el akkor igen.
2011. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 11:42-vel értek egyet leginkább.
2011. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem adok igazat neki! Tessék kivenni a kezéből, vagy megtanítani arra, hogy vigye el a szemetesig...
2011. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!