Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egyik barátnőm 7 éves fia aki...

Egyik barátnőm 7 éves fia aki most megy majd suliba nem tudja tegnap óta megjegyezni hogy mikor született? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Túl sokat várunk tőle?A meséket és a figurák nevét simán tudja!Tudja hogy hol van az Eiffel torony meg ilyenek!De hiába mondom neki hogy december! 1 perc múlva már nem tudja!
2009. aug. 19. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy nem érdekli. Főleg egy fiúnál igen szelektív lehet a memóriája. :)
2009. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem azért mert van valami baja?szóval akkor így a suliba hogy fog tanulni?
2009. aug. 19. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a tanítónő dolga, hogy felkeltse a gyerek érdeklődését.

Ne aggódj előre, miért lenne bármi baja? Te magad írtad le, hogy egy csomó mindent tud. Mert az érdekli. Az foglalkoztatja az agyát. A születési dátuma nem érdekli.

2009. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,hihetetlenül okos csak most így megijedtünk,de akkor így rendben van megnyugtattatok:) Köszönöm!
2009. aug. 19. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Velünk az iskolában mindig elmondatták elsőben, hogy mikor születtünk meg hogy mi az anyukánk neve. Nem vagyok öreg, még csak 18 :D
2009. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom,azért próbáltuk megtanítani!De talán már sikerült..
2009. aug. 19. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is decemberi vagyok és bajom volt szintén a decemberrel. Szépen elmondtam a hónapokat, de a decembert sosem tudtam. Aztán egy idő után "rámragadt" :D
2009. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a hónapok neveit tudja? Én még ovis voltam, amikor megtanultam a szüleim nevét, a cimünket, és hogy mikor születtem. Anyu azt mondta, azért kell, mert ha egyszer elvesznék valahogy, akkor a rendőr bácsinak meg kell ezeket mondanom. Ettől megijedtem, ezért megtanultam.
2009. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőben még az én

fiam sem tudta megjegyezni a születése napját. Nem nagyon érdekelte, a suliban majd belerázódik, nem kell aggódni.

2009. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is most megy elsőbe,sem a címét nem tudja sem a születési idejét.Én is most tanítgatnám,de úgylátom nem érdekli.Viszont tudja az összes rokon horoszkópját.Szerinte ez fontosabb...Nyugi.
2009. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!