Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Eröltessem az állást a lányomn...

Eröltessem az állást a lányomnál vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy 14 hónapos kislányom aki még nem hajlandó felálni.Annak idején az üléssel is ez volt de nagyon sokat ültettem és egy idö után felült magától.Igaz eleinte hasizomból,de aztán rájött hogy megtud támaszkodni amikor felakar ülni.Most az állással van ez hogy nem akar csak ugy hogy ha belémkapaszkodik másba nem is akar.Egy párszor volt ugy hogy a földbe kapaszkodva akart felálni de többnyire rajtam probálkozik.Ezt a gyógytornászunk is látta ö azt mondta hogy azért nem bir még rendesen felállni mert nincs meg az egyensuly érzéke.Milyen tornával lehetne javitani az egyensulyán?
2011. márc. 29. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
próbáljátok ki a Dévény módszert (www.deveny.hu), gyors, látványos eredmény, és nagyon jó. Nálunk bevállt. De szerintem te ne állítgasd, csak a (dévényes) gyógytornász.
2011. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hintáztatás, pörgetés. (Vannak rá speciális eszközök - Ayres tölcsér, hinták, ha valóban szükség van rá, és nem az izomzatával, hanem az egyensúlyával van gond, akkor esetleg érdemes lenne elvinni olyan helyre, ahol csinálnak Ayres terápiát.)
2011. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!