Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki beszédinditásra ill logopédushoz jár gyerekével?

Figyelt kérdés
Mennyire eredményes?
2011. ápr. 26. 13:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi a BHRG Alapítványhoz jártunk beszédindításra, és nagyon eredményes.
2011. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

szia!


Budapestiek vagytok?

2011. ápr. 30. 20:54
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen. Tudom, így persze könnyebb. Ti hol kerestek?
2011. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Szerintem sehol nem könnyű megtalálni a megfelelő szakembert.

Az is nehéz, hogy beismerje a család hogy szükség van erre és ne folytasson struccpolitikát. Legalábbis nálunk ez van.

Ha van kedved, irhatnál priviben, szivesen beszélgetnék veled arról, hogy pl mikor kezdtétek el, hova jártatok pontosan és mennyire volt eredményes. Meg még ezer kérdésem lenne...

2011. máj. 1. 18:57
 5/25 A kérdező kommentje:
Jaj, de hülye vagyok, nem is válaszoltam a kérdésedre: mi is budapesitek vagyunk.
2011. máj. 1. 18:58
 6/25 anonim ***** válasza:
írtam privit. légyszi szólj itt, ha válaszolsz, mert ritkán nézem azt az e-mailt
2011. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mi HRG-re jártunk, de voltunk előtte a Fővárosi Beszédjavítóban állapotfelmérésen. Mi magán emberhez járunka Dagály fürdőbe és nem az alapítványhoz.
2011. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Privi ment! :)

Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy magánúton mennyibe kerül 1 alkalom és hasznosnak itéli-e?

2011. máj. 2. 11:22
 9/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 12000 /hó heti 45perc. Nekünk nagyon bejött. A célt elértük vele akkor azóta csiáltak már szobatisztaságot elősegítő feladatokat is. Ezen is túl vagyunk, szobatiszta lett. Most már úszni tanul. 3 éves és merül, siklik, stb...
2011. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök hogy nektek bevált.

Lehet hogy mi is kipróbálnánk. Én már nagyon el vagyok keseredve emiatt! :(

Priviben elküldenéd az elérhetőséget?

2011. máj. 5. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!