Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisfiam 0915én lessz 10éves...

Kisfiam 0915én lessz 10éves 1osztályos tanulo. Pöszesége miatt visszafogták az oviban 2szor járja az1 osztályt. Matek irás megy neki jol, olvasással sokat küzdünk. Logopédushoz jár. Zavarja szavakat nehezen érthetöen ejti. Hol kérhetünk segitségért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Nevelési logopédia
2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
9%
tiszta fogyatékos
2010. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
A pöszeség és az olvasás nem függ össze. Lehet dislexia is... segítséget szerintem az ofő adhat, aki címeket ad ilyen jellegű szaktanárokhoz, vagy gugli.
2010. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Zavarja szavakat nehezen érthetően ejti.


Nem értem mi zavarja? Az,hogy pösze ok jártok logopédushoz. Vele miért nem beszélsz erről, biztos tud ajánlani valakit aki segíthet..

2010. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem fogyatékos. Sajnos vele született rendellenesség. 7honapos terhes voltam vele amikor édesanyám meghalt, ami sajnos idegileg kihatott rá. De akkor is az én gyerekem. Nem fogyatékos csak mert nehezebben ejti ki a hangokat, vagy mert nem tud kiejteni hangot ugy ahogy kellene Agyilag és testileg hálistennek semmi baja. A kiejtésével van baj.
2010. ápr. 7. 17:47
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Részvétem anyukád halála miatt!!

Én 35 hetes terhesen veszítettem el apukámat.Remélem nem lesz később ebből valami gondja a kislányomnak,aki akkor a pocakomban volt.

Próbáltam magam tartani,és a temetésre sem mentem el.

Kérdésedre válaszolva:nevelési tanácsadóban tudnak segíteni,illetve a logopédusotok tudna-magától is.

2010. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem akarlak bántani de a beszédhibája miatt jártok logopedushoz nem? Akkor miért akarsz más segítséget?

A másik miért járja másodszor 10 évesen az első osztályt? Nem valami más oka is van? Akor meg ott a nevelési tanácsadó. S ne mond nekm,hogy azért beszédhibás mert te 7 hónapos terhesen halálra idegelkted amgad. A kettőnek nincs köze egymáshoz.

Sajnálom,hogy meghalt anyukád. De az már 10 éve volt túl kéne ezen lépned és a fiaddal foglalkozin.

2010. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
az országos beszédjavitó és vizsgáló intézetben bp-en meg kellene vizsgáltatni, mert feltehetően egyéb problémája is van
2010. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%
De látom neked nem megy az írás... A logopédus meg elég szerintem.
2010. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%

uristen...

10 évesen elsős?

én 11 éves vok. mindjárt 12. és ötödikes vagyok..:O

2010. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!