Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 8 éves lányomnak sűrűn fáj a...

8 éves lányomnak sűrűn fáj a feje és hasa az iskolában. Dolgozatírás közben gyakran sír is. Mit tehetnék hogy stressztűrőbb lehessen? Vagy ez csak idő kérdése, és megerősödik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

B vitamin?

Vanank barátai a suliban,nem piszkálja őt valaki?

Iszik elég folyadékot nap közben?

2011. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretik,és sokan szeretnének vele barátkozni.Nem visszahúzódó,meg is találja velük a hangot.A tanárnénit is szereti.Folyadékot is iszik,7-8 dl-t 3 óráig.Viszont az ebéd ritkán fogy el.
2011. máj. 3. 09:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz.
2011. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok és rajtam most jött ki ez, és nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel, lelki oka van, szerintem is vidd el pszichológushoz.
2011. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
egy 8 éves kislányt nem kell vinni pszihológushoz. az hiányzik, h tönkre tegye? nekem elhiheted. nagyon rossz... Adj neki Magne B6-ot. nekem jó volt nagyon. ne vidd ilyen agy turkászhoz, csak szenvedés. én is rájöttem. na de a lényeg h Magne B6 :DDD 2000 ft. nem drága,és jó ((:
2011. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ódzkodom a pszichológustól,és nem akarom hogy több kárt tegyen mint amennyi haszna lenne belőle.Nevelési tanácsadót is ajánlottak,de nem tudom miben különbözik a pszichológustól!
2011. máj. 4. 10:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kár nem tenne, hiszen ő egy olyan ember akinek a lányod bármit elmondhat, elmondhat oylat is amit neked nem szeretne / nem mert, vagy nem akar megbántani. Lehet hogy még kicsi korában érte valami trauma ( amiről te lehet nem is tudsz ) ami neki se jutna eszébe, hogy esetleg amiatt iylen, vagy lehet neki fel se tűnik hogy nem ez a természetes "viselkedés" az iskolában. Én azt javaslom mindenképpen vidd el valahova, mert csak neki lesz jó.
2011. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy 8 éves gyereket nem feltétlenül úgy kezel a pszichológus, hogy feküdj a kanapéra, aztán mesélj. Általában először a gyerek nélkül, csak a szülővel beszélnek, aztán úgy, hogy a gyerek is ott van. Megfigyeli a viselkedését, esetleg beszélgetni próbál vele. Nyugodtan keress fel egy pszichológust!
2011. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én most 14 éves vagyok és 9 éves korom óta járok pszichológushoz.Nincs semmi rémisztő,régen,amikkor kisebb voltam,akkor csak rajzoltunk,megkérdezte,hogy mi történt aznap az iskolában,a családom hogy van és hasonló minden napi kérdés.Én is féltem először,nem akartam járni,mert féltem,hogy gyogyósnak néznek a többiek.De senkinek nem mondtam el,csak a közelebbi barátaimnak.

Nem hiszem,hogy annyira megijedne tőle.

Én az első pár alkalomnál kb. 10 percenként kirohantam a váróba és megnéztem,hogy Anya biztos ott van-e még :D

De utána leszoktam erről,mert tudtam,hogy semmi bajom nem lehet.

2011. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat,hasznosnak tartom mindegyiket.Beszéltem a tanárnénivel,de nem sokat segít,szerinte ez az egész csak hiszti!Majd elmúlik .Már alig várom hogy kezdődjön a szünidő.Akkor egy kicsit lazíthat.
2011. máj. 5. 10:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!