Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az aludj jol gyermekem cimű...

Az aludj jol gyermekem cimű könyv lényege mi? Hol lehet kapni? 7 hónapos babám minden éjjel akár 10* is ébred. Már teljesen kimerültem. Hogyan kell sirni hagyni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvastam ezt a könyvet, de az én kisfiam is hasonlóan rossz alvó volt ennyi idősen. Volt hogy 17-szer ébredt éjszaka, már nagyon ki voltam borulva. Ő rajta nem látszódott nappal hogy fáradt lett volna, de én teljesen kész voltam. De aztán kb. 10 hónapos korában a férjemmel átköltöztünk a másik szobába aludni és onnantól szinte hihetetlen de csak 1-2-szer ébred. Most 21 hónapos most is felsír 1-2-szer, de vissza is alszik rögtön, hogy ha bemegyek. Most már azon aggódok, hogy lehet túl sokat alszik. Altatás nélkül éjszaka 12 órát, ebéd után 3 órát.

Sajnos vannak ilyen rossz alvó babák, de nyugodj meg ki fogja nőni. Én egyszer hagytam sírni kb. másfél órát, de nem hagyta abba, szerintem ne hagyd magára, ha sír. Menj be hozzá, simogasd meg, hogy megnyugodjon, és gyere ki. Ha mégegyszer rákezdi újra menj be. Ne időzz nála sokat. Lehet hogy először többször is be kell hozzá menni, de nálunk már 2 nap elteltével, már azonnal aludt és nem kellett altatgatnom. Ha leteszem a kiságyába tudja, hogy neki aludnia kell és szépen el is alszik magától.

2009. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Írj privit, megpróbálom átküldeni.

Amúgy én csalódtam benne. A barátnőm nagyon dicsérte, ezért megpróbáltam. De csak addig jutottam, hogy ha már tud járni, torlaszoljam el az ajtót, hogy ne tudjon kijönni... Ekkor elraktam, de ennek ellenére szívesen elküldöm, hátha Nektek is bejön.

2009. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk működik.
2009. máj. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a foga bántha a picit. Az enyém akkor csinált ilyet szintén 7 hónaposan. Nagyon ki voltam. De ha eddig nem volt nagy gond az alvással, akkor biztos van valami problémája, ami miatt nem tud aludni. Nálunk addig tartoot mig ki nem bújt a két felső fog. De ez tartott vagy másfél hónapig. Azóta egyszer-kétszer felsir, de alszik is tovább .


Kitartás!

2009. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem most lett igy. Rosszul alszik kezdettől fogva. Már használom a könyvet, és szerintem nagyon jo. és megkövezhet bárki ezért.
2009. máj. 16. 06:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy éhes??Nállunk volt ilyen,sőt még 1 éves korában is néha evett éjszaka,de nem rendszeresen.Dentinox gél jó fogacskákra,még az is lehet.Próbáld,sógornőmnek bejött,sír felveszed,abbahagyja lerakod,és igy fel le,hosszadalmas pár nap vagy egy hét és működik,hamár ugyse alszol érdemes próbálni.De a különszoba is néha varázslatos dolgokat tesz,ha megoldható.Sok sikert,ne hagyd magára,hisz csak te létezel neki,mint vigasz.
2009. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!