Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nincs valahol valamilyen...

Nincs valahol valamilyen ADHD-s (figyelemzavaros hiperaktív) gyerekek szüleinek szóló fórum?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne megbeszélni a problémákat olyanokkal, akik maguk is átélik ezt. Szeretnék beszélgetni ilyen problémával küzdő gyerekek szüleivel, ehhez keresek fórumot ha van.
2012. jan. 24. 15:33
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Engem is érdekelne a téma.
2012. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne a fórum
2012. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Küldöm nektek is az infókat!
2012. jan. 28. 19:31
 14/29 anonim ***** válasza:
NEKEM IS LEGYSZIVES!
2012. jan. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nekem is küldenéd? :-)
2012. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Örülök nektek! Mennek a privik.
2012. jan. 29. 15:55
 17/29 anonim ***** válasza:

Senkit nem akarok hitegetni hogy én aztán tudom a tutit, de egy próbát megér sztem mindenkinek hogy könnyebben értse azt az ADHD-s (nak titulált) gyereket, nem mondom hogy minden esetben rossz a diagnózis és sajnos tényleg vannak "simán" figyelem zavaros gyerekek, de ajánlom minden ezzel vagy hasonló problémával küzdőnek a következőt.


olvassatok utána annak hogy: indigó-gyerek, én természetgyógyász vagyok és sok ritalinnal feleslegesen tömött gyereket láttam már. FÉLREÉRTÉS NE ESSÉK NEM MONDOM HOGY NEM KELL GYÓGYSZER ANNAK AKINEK EZT ÍRT AZ ORVOS!

DE: vagy két könyv egy az indigó gyerekek, másik az indigó gyerekek nevelése, ajánlom mindenkinek olvassa el és könnyen megérthető sok , hangsúlyozom nem minden ilyen gyermek!

Családon belül is van egy:-) és őszintén megmondom nem könnyű eset. Az enyém kristály, nekem könnyű dolgom van, de látom a másik szülőpárt hogy teljesen tehetetlenek, elég kényelmes életre rendezkedtek be és hát a gyerek teljesen más, viszont elolvastattam velük is a könyvet, nem oldott meg mindent, mert hát ahhoz a szülőnek is változnia kéne... de több dolog könnyebben ment utána. aki bővebb infót kér megteheti priviben

2012. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Salsera válasza:

Sziasztok!


Figyelmetekbe ajánlom a következő oldalt: www.hipertippek.hu - a Facebook-on is megtaláljátok!


Moncsi

2012. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 krizsán edit katalin válasza:
Engem is érdekelne a fórum.. most elsős a kisfiam, gondoltam hogy nehéz lesz,de erre még a rémálmaimban sem...jó lenne hasonló cipőben járó szülőkkel beszélni!
2012. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én is szívesen ellátogatnák a fórumra,nekem is megírod priviben?

köszi előre is

2012. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!