Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Diagnosztizálták a gyermekedné...

Diagnosztizálták a gyermekednél, hogy BIPOLÁRIS?

Figyelt kérdés
Szeretném, hogyha mesélnél milyen a gyermeked, milyen volt csecsemőnek. Mik a tünetek, bármi ami fontos lehet.

2012. márc. 7. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
ne haragudj, hogy írok, nem vagyok érintett, csak láttam ezt a filmet: [link]
2012. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a filmet le lehet tölteni valahonnan?
2012. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána járok.
2012. márc. 8. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért használsz olyan szót, amit nem ismersz???


Bipoláris affektív zavar:

- az amúgy normál hangulat mellett van egy mániás szakasz

- ilyenkor az illető sokszor napokig nem alszik, nem pihen, pörög, túleheti magát, van, aki szexuálisan lesz túlfűtött, más elszórja a pénzét kb. fél óra alatt...

2012. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem is érdekelnének a tünetek.
2012. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mia_may válasza:
0%
az én tüneteim(össze tömörítve)ha esetleg érdekel bár én már 17 vagyok , hogy képtelen vagyok aludni, mindenben - magamban is - csak a rosszat látom , nem eszek , fáradt vagyok, de néha felpörgök és akkor lesem lehet csapni , de rá párpercre hirtelen újra szomorú leszek nem tudok ki kelni az ágyból és vannak olyan szakaszaim amikor a semmi miatt csapkodok kiabálok fenyegetőzök , hogy öngyilkos leszek stb
2012. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!