Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Borderline személyiségzavar...

Borderline személyiségzavar megszüntetésére milyen mód van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ügy, pszichiáter kell hozzá.
2012. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így van - vadaskerti gyermekpszichiátria
2012. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagyon érdekelne ez engem is.

nekem anyukám... felismerni is nehéz, nem hogy kezelni :(


hány éves? biztos, hogy ez a baj nálatok???

mert nem igen tudom elképzelni, hogy egy gyereknek önértékelési zavara legyen meg depressziós legyen és sorolhatnám!

2012. márc. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok, nekem van ez a gond.
2012. márc. 14. 09:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Sokszor a diagnózis felállítása is nehéz.hiszen elég sok betegségre rávágják,hogy személyiségzavar.Megszüntetése gyakorlatilag lehetetlen,általában gyógyszeres terápiát javasolnak első lépésben.Ami viszont nagyon eredményes és élhetővé teszi a hétköznapokat az a pszichoterápia.

Itt elég jó dolgokat találhatsz:

www.bura.hu

Sajnos többszörösen érintett vagyok Édesanyám is diagnosztizált Borderline személyiségzavaros és a környezetemben(ismerősök) is van ilyen beteg.

Ha gondolod írj privit hátha tudok segíteni!

2012. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nicole23 válasza:

Én sokat kutattam a barAtnom tuneteit illetoen, es a borderline szemelyiseg zavar az ami teljes mÉrtEkben rÁilli.

Leszbikus kapcsolatban élek vele. De már abban is kételkedem, hogy az lenne.

Egyszeruen élhetetlenné tette a kapcsolatunkat.

Nem tudok már benne megbízni. Kiszeretnék lépni ebbol a kapcsolatból , mert mar az én idegeim is rámennek. Csak nem tudom, hogy miként tegyem. Hogy a legkevésbé séruljunk mindketten. Elegem van az állandó hazudozásaiból a manipulációiból , a taktikáiból. Az állandó onsajnálat, a dolgozni képtelenség. Mindenkit kihasznál és meglop. Engem is próbált rávenni, hogy vegyek fol hitelt, hogy valami hulye játékot vegyen magának. Ésszeru érvekkel nem lehet meggyozni ot, hogy nem lehet valamit.1 hónapon keresztul zaklatott, hogy neki szuksege van rá. 100 fele képpen próbált meggyozni az igazáról, hol kedveskedett, hol fenyegetozott. Végul megszerezte más uton módon.Utána újabb dologgal áølt elo. Koltekezési mánia. orvoshoz esze ágában sincs elmenni. Nem tudom h mire lenne képes, ha befejezném vele. De már ott tartok, hogy kezdem megutálni.

2012. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problemam van es valoban nehez volt meg rajonni is amugy az osszes tunet igaz ram! csak azt nem tudom h lehet ebbol kimaszni. bar valahol azt olvastam h max 35-40 eves korodra elmulik.A problema h en csak 22 vagyok es nem szeretnek ezzel a problemaval kozkodni meg vagy 10 evig.A gyogyszeres kezeles hive nem vagyok.A pszichiaterek praktizalasa meg csak ebbol all.Tipp vki?
2012. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
9%
hát ha tuti borderline os vagy akkor nem sok jót jósolok, az a baj hogy ti akármerre mentek csak fájdalmat tudtok okozni! Az én első exem is egy mocskos borderline os volt és totál kikészített, feküdj be a tündérhegyre de hagyd békén az egészségeseket!!!
2012. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
ipariszalonna, micsoda egy szánalmas féreg vagy te!
2012. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
13%
Óó én is szeretlek Drágám!!!!:)
2012. máj. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!