Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért van ennyi bunkó ember a...

Miért van ennyi bunkó ember a világon?

Figyelt kérdés
Tegnap az oviba mentem a nagyobbik fiamért, ő nem az a fajta aki sokáig szeret egy helyben ülni,, nem agresszív, de ha bántják akkor természetesen visszacsap. Szerintem jól is teszi hogy nem hagyja magát. tegnap az egyik anyuka elkezdett velem ordibálni ott a helyszínen,, mindenfélének lemondott engem+ a gyermekemet, én próbáltam magamat tartani, hiszen én nem vagyok olyan bunkó mint ő. az egészet azért csinálta elmondása szerint, mert az én fiam és az övé összekapott
2012. márc. 30. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, sok a suttyó. Én pár éve ütöttem mert provokáltak, rámhívta anyucit... Az ilyennel nem szabad törődni! meghallgat->bólogat->megbánást tettet-> végez ;-)
2012. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha bantjak, TERMESZETESEN visszacsap. Bocs, de ez miert termeszetes?


Egyebkent igazad van, nyilvan nem ez a megoldas erre a problemara, ahogyveled viselkedett az anyuka. Meg lehetett volna normalisan is beszelni.

2012. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem természetes, hogy visszacsap. Ha megdobnak kővel, dobd vissza kettővel? Inkább menjen el onnan, vagy szóljon az óvónéninek. Az sosem mentség, hogy "Őkezdte" Te meg folytattad- volt erre az automatikus válasza a mi óvónéninknek, mikor én voltam ovis. És igaza volt.
2012. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Anya1 ***** válasza:

Örülj neki,hogy megvédi magát!

Nálunk pezsgőbontás lesz ha végre vissza mer ütni a lányom :D

2012. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!