Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kislanyom kb.9 honapos...

Kingus26 kérdése:

A kislanyom kb.9 honapos koratol nem alszik ejjel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a kislanyom most 2 eves es kb. 9 honapos koratol nem alszik ejjel. allandoan sir, engem hiv magahoz, senkit nem tur el maga mellett. minden fel oraban fent van. egesz ejjel ha 3 orat alszom sokat is irok. mar voltunk termeszetgyogyaszhoz es mindenfele dolgot probaltunk mar, de semmi valtozas. Van koztetek valakik, aki hasonlo problemaval kuzd, vagy kuzdott es tudna nekem tanacsot adni? elore is nagyon szepen koszonom , mar nagyon el vagyok keseredve, kerem aki tud segitsen... Koszonom
2012. aug. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép dolog a természetgyógyászat, és mindenkinek szíve joga abban hinni, amiben akar, de én lehet, hogy elvinném a Madarász utcai kórház alváslaborjába. Én voltam ott a kislányommal-bár mi légzésfigyelő riasztások miatt-, de úgy tudom, hogy alvás zavaros gyerekekkel is foglalkoznak. Ha még nem voltatok, lehet érdemes lenne megpróbálni. Ez hosszú távon nem túl jó. Te gondolom már teljesen ki vagy merülve, és a kicsinek is az éjszakai alvásoknál kellenne raktározni az új, tanult dolgokat...
2012. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rendes orvoshoz nem vitted?

ismerősömék voltak hasonló helyzetben, sok kivizsgálás után ételallergia lettt a mumus, glutén és tej.

mióta teljesen kiiktatták ezeket az étrendből, megoldódott

2012. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Párhuzamosan is lehet: medikus orvoshoz is vidd el, de én elvinnám homeopata gyerekorvoshoz, aki tudna neki alkati szert adni erre problémára.
2012. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

Probáld fokozatosan leszoktatni magadról ebben a korban minden kicsi ilyen.

Legyen esti rutin mese, puszi, kijösz

sirni kezd ne rohanj rögtön várj 10 percet

majd bemész röviden betakrod, 1 simi kimész

megint sir 20 pecrc múlva mész visza....

Minél kevesebb inger érje tehát ne kapcsolj villanyt, ne ölelgesd, ne beszélj hozá hoszasan...

2012. aug. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!