Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Volt emlékezetes kikapás...

Volt emlékezetes kikapás gyermekkorodból? Ha igen mi miatt és hány éves korodban?

Figyelt kérdés

Nekem úgy 1 volt. Azt hiszem 9 éves lehettem és csúnyán beszéltem anyukámmal ezért kaptam ki nagyon. Először kézzel egy jó nagy csattanóst a combomra (rövid nadrágban voltam és ottmaradt az ujjak helye) majd nadrágszíjjal szintén a combomra mert tovább hisztiztem. Na akkor nagyon sírtam.


Neked mi miatt volt?


2012. szept. 6. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
engem nem vertek hanem térdelnem kellet,kinyújtott karral.Szőrnyű volt volt,hogy 1 órát ha letettem a karom üvöltött mint egy állat apám.:(((Hát nem felejtem soha az tuti.Utána fel sem bírtam állni.
2012. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem emlékszek, hogy hány éves lehettem, kb 5-6. Anyukám mondta, hogy fel ne merjek állni a kádban. (Hokedlin volt rajta.) Ő elfordult, én rögtön kiléptem a kád szélére, és leborultam kádastul. Szegény Anyu eléggé kikelt magából, mert megijedt, hogy bajom lett. Nem vert meg, csak nagyon leszidott. Ez volt az egyetlen, amúgy jól viselkedtem.
2012. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem vertek. Állítólag a popsimra kaptam párszor, de nem emlékszem. Az én szüleim máshogy is meg tudták oldani a kényes helyzeteket.
2012. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlen egy pofont kaptam, de azt kamaszként (mondjuk ártatlanul, mint később tisztázódott is a helyzetem). Sosem kaptam ki amúgy.

Én kétszer csaptam rá a lányom kezére, de egyrészt hatástalan volt, másrészt meg annyira lelkiismeret furdalásom volt utána, hogy inkább soha többet! Máshogy is tudok rá hatni szerencsére. A fiammal volt úgy, hogy a harapós korszakában egyszerűen semmi nem használt, okos szó, rábeszélés, érvek, ígéret, jutalmazás, pozitív megerősítés stb, egyszerűen semmi! Irtó durván harapott, akárki/mindenkit és pusztán mert tetszett neki hogy más visít miatta és végső elkeseredésemben egyszer visszaharaptam, persze nem olyan nagyot mint ő, de azért érezze... úgy sírt hogy a szívem szakadt meg, de soha többet nem harapott meg senkit.

2012. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

apámtól egy pofont kaptam mert hazudtam, ez már kamasz koromban volt. fájd de megérdemeltem :)


anyámtól sok emlékezetes "kikapás" volt, bár emlékezetesebb a "miért nem?", hisz az ritkán volt. mondjuk jó jegyért soha nem kaptam :D

de pl. ha túl sok húst szedtem vagy mást megkínáltam édességgel és megtudta anyám akkor elvert. vagy ha rossz napja volt.

az is emlékezetes volt mikor (utoljára) elkapott, hogy most jól megmutatja, miközben a vőlegényem a szobában ült. na az volt az utolsó :)

2012. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Olyan 13 éves korom körül volt, hogy anyám, aki egyedül nevelt, napokig való könyörgésemre kölcsönkért, és megvette az áhított méregdrága farmermellényt.

Kb. 3 nap múlva jött haza, én meg ültem a szobában, és a mellényből farmer tolltartót varrtam...

na azt nem felejtem el, mázlim volt, hogy ott volt a szomszéd, mert amúgy lehet már alulról szagolnám az ibolyát.:-DDD Annyira bepipult(jogosan ugye..) hogy széttört rajtam vagy 3 fakanalat, és tiszta folt voltam hetekig...amúgy nem igazán emlékszem több verésre, néha 1-1 nyaklevest kaptam a "Gyere haza 22h-ra! Minek? Mert azt mondtam!"-tipusú beszélgetések után, mert állandóan pofákat vágtam, állati szemtelen voltam tényleg...

2012. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Én körülbelül 3 éves koromra emlékszem vissza először,amikor nagyon kikaptam.Benti mamuszba kimentem eső után a kertbe.Anyám fakanállal vert meg,még a dédi is kapott aki védeni próbált.Aztán ovis voltam amikor betűket írtam a szomszéd ház falára.Meg még volt egy pár mindig fakanállal,és bilin ülve hogy abba pisiljek(volt hogy bepisiltem).Mai napig emlékszem a fájdalmas púpokra a fejemen,amiktől sem fésülködni,sem aludni nem tudtam.Oviban meg kellett mutatnom a foltjaimat.Meg arra emlékszem hogy nem fürödtem meg anyám szerint rendesen,óriási körmeit a lábamba mélyesztve síkárkefével megdörzsölte a bokámat.Hát nem is jó a viszonyunk.Egyetlen puszira vagy ölelésre nem emlékszem csak ezekre.
2012. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
minket nem vertek Tesómmal gyerekkorunkban.Persze rácsapás volt,amikor már nagyon odáig fajult a helyzet,de ez is ritka volt.Egyetlen egyszer vert meg Apu minket,16 évesek voltunk Tesómmal.Egy órára kellett volna hazamenni a discoból,és háromkor mentünk haza.Na akkor kaptunk rendesen,soha nem fogom elfelejteni.De megérdemeltük,most már értem,hogy mi az egy gyerekért aggódni.
2012. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Felsős lehettem, amikor egyszer kicsúszott a számon apámnak, hogy "hülye", ezért letérdelt velem szemben egy kezével összefogta a két kezemet csuklónál, és akkora pofont adott, hogy csillagokat láttam, és azt mondta, hogy: az életben ennél sokkal nagyobb pofonokat fogok kapni!


2. 8.-as voltam, este 8 óra után nem mehettem a kapun kívülre.

7óra 45 -kor a tőlünk 5 háznyira lakó barátnőm elött beszélgettünk. Apám jött és nem szólt semmit, akkora pofont kaptam tőle, hogy kirepült a hajgumi a hajamból, majd hazafutottam, bezárkóztam a fürdőszobába, rámtörte az ajtót és ott tovább vert. Részeg volt.


3. El akartam menni 16 évesen diszkóba( még nem engedtek járni, de volt egy fiú, aki tetszett és találkozni akartunk)

nem engedett el, és az övével megvert, az öv csatjának a mintázata hetekig lilult a combomon. Részeg volt.


Szép gyerekkorom volt. Csoda, hogy nem voltam még 18 és elhúztam otthonról???

2012. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Kb 10 éves lehettem amikor bátyámmal(ő 12) együtt elkötöttük nagyapám kismotorját( kis komár motor volt). Kimentünk a határba, tanyavilágba motorozni.A tesómat tanítgatta hogy kell, ő tudta is, de én is szerettem volna menni egy kört egyedül... Hát persze, hogy egy kanyarban lefulladt... nagy volt a homok és én tolni is alig bírtam, na meg persze megtartani is nehéz volt. Észrevette nagyapám, hogy nincs meg a motor és mi sem vagyunk,... keresni kezdtek minket. Meg is találtak, akkor már majdnem visszaértünk a tanyához :) Hát amíg élek nem felejtem el amit kaptunk. Nem is igazán verés volt, mert csak egyet-egyet csapott a fenekünkre, hanem azt amikor azt mondta, hogy borzasztóan nagyot csalódott bennünk. Bármikor kapható volt bármi hülyeségre, így ha kértük volna kivitt volna minket... Nagyon szégyelltem magam...
2012. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!