Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emlékezetes pillanatok, nagy...

Emlékezetes pillanatok, nagy dolgok, amiket mostanában csináltak babáitok, kisgyereketek? Itt szabad "dicsekedni"!

Figyelt kérdés

Átfordult? Kúszik? Mászik? Felállt? Elindult? Kibújt a foga? Vagy csak végre átaludta az éjszakát?

Sokszor malomkerék, de vannak igazán szép pillanatok, meséld el, szerezzünk egymásnak boldog perceket! :)


2011. júl. 18. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
3 hónapos kisfiam tegnapelőtt először aludta át az éjszakát. 21.00-kor letettem és 5.35-kor ébredt először. Tegnap már felébredt 3.35-kor, de bizakodó vagyok, hogy talán most már végre aludhatok egy kicsit éjszaka. :)))
2011. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ügyes! :) Nekem fél évet kellett várnom az első átaludt éjszakára! De ritka, mint a fehér holló!

2 éves a fiam és a mai napig felkel 1-2* éjszaka. Csak iszik és már alszik is.

2011. júl. 18. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Kislányom 6 hetes kora óta este 8-tól reggel 6-ig, 8-ig alszik, pedig anyatejes. Három hónapos és egy napos volt, mikor először hasra fordult, tegnap (10-n lesz 4 hónapos)megcsinálta fordítva is.
2011. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Kisfiam már tudja használni a formabedobót. Pár formát már felismer és bedobja oda ahová kell. 13 hónapos. Nagyon sok mindet tud már. Mostanában mindenkinek puszit dob. :)

Nekem most ez okozza a legnagyobb örömet.

2011. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Katus007 ***** válasza:
73%

A kisfiam 9 hónapos, néhány napja mászik.

Már ennek is nagyon örültem, két napig mászott, azóta fel is áll, mindenhova felkapaszkodik és nagyon büszke magára.

Igazi rosszcsont most már tud pakolni.

2011. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
nekem ma van a szülinapom a kisfamnak a mult héten volt az elsö. ma azt katap ajándékba hogy guggolásbol egyedül felállt és ugy is maradt kb 37 mp-ig:) ezek szerint van még remény hogy fog majd menni kapaszkodás nélkül is:)))))))
2011. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyesek a babáitok!

Az én kisfiam ma szedett nekem virágot! Kiszárítom és elrakom!

Nekem ma ez a legnagyobb boldogság! :)

2011. júl. 18. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyesek ezek a babák :-) Az én 3 hós kislányom az oldalára fordult. Nekem ez volt a héten a legnagyobb öröm.
2011. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 hónaposan verseket mond a kicsi lányom .csiga biga , csip csip csóka , mókuska, nyuszitánc, pelykó,
2011. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!