Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ket eves kisfiamnak egyik...

Ket eves kisfiamnak egyik laba 8mm-el rovidebb. Mit tudok en ezen segiteni? Volt valaki ilyen helyzetbe? Szeretnem ha tovabb nem sujosodna a helyzet!

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

talán egy magasabb cipő megteszi,de most komolyan kedves anyuka erre a kérdésre 2 év után mit lehet írni?


eddig hogy oldottad meg?

orvos és a védőnő gondolom segített ezügyben...

2012. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog súLYosbodni, ha időben szakorvoshoz fordulsz!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hemihipertrópiás vagy ortopédiai probléma?
2012. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp gyerekortopédia minél előbb annál jobb! Ezen mi nem tudunk segíteni, ez egy komoly szakértelmet igénylő orvosi probléma.
2012. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Basszus,és eddig nem vitted ORVOSHOZ?Az én 2 hetes babámnak már most megnézte a doki(hasra fektette,kinyújtotta a kis,lábait)hogy a farpofái,térdei,bokái egy vonalban vannak-e.Lehet,hogy ,már régen meg is kellett volna műteni!Istenem,ilyen szintű felelőtlenséget.
2012. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz mindenképpen, lehet hogy kezelésekkel megtudják oldani a helyzetet, de legrosszabb esetben műtétre kerülhet a sor. Nem hülyeség, és a gyereked járását veszélyeztetheted. Minél hamarabb orvoshoz fordulj. Gyógyulást a kisfiúnak:)
2012. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Láttam ilyen gyereket, Pfaffenrot masszírozást ajánlottak neki, és kiderült, hogy nem is rövidebb a lába, csak úgy nézett ki, mert feszes volt az izma.
2012. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is 2 évesen derült ki h rövidebb a lába.nem hinném h felelőtlenség.én pici korától mondtam a dokinak h valami nem oké mert a bal lába vastagabb picivel és erősebb.ez a hosszabb lába.mégis egy csomó vizsgálat után derült ki h mi a baj.furcsán szalad...ez zavart ezért vizsgáltattam ki.hiába volt meg az ortopédiai vizsgálat baba korában teljesen normálisnak mondták akkor.....nem okoskodni kell sok embernek.nem tudhatod h mióta van baj.mi sem vettük volna észre.sőt kiderült h A.Chiari malformációja is van ezt se tudnám ha nincs mr.

Kedves kérdező mi az ortopédián magasított cipőcskét kaptunk plusz megyünk gyógyúszásra.:)

2012. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!