Miért is van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy mindenki engem szekál? Tényleg amióta élek csak ez van. (Elég irritáló fejem van igaz), de mindig belémkötnek, kis koromba sok trauma ért ezért nem tudtam megvédeni magam rendesen (ez is lehet ok), mostanra megvédem magam (de még nekik áll feljebb) mit tehetnék? Én egy jó ember vagyok, nem érdemlem ezt. Segítetek a probléma megoldásában (Cigófertőzött a suli, de még a fehérek is benyalnak a sok rétinégernek). Elegem van abból, hogy kiközösít egy olyan banda akiket 10-12 éve ismerek személyesen. Gátlasos vagyok, de tudom, hogy képes lennék megvédeni magam, mivel küzdhetném le a gátlásaimat? (rendszeresen edzek, de ennék még nincs sok látszata.) Nógrád megyében élek.

2012. dec. 6. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Kiközösített vagy és örök vesztes, akibe mindenki csak a lábát törli. Új környezetet kell találnod és nem rögtön megutáltatni magadat.
2012. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haver, látom nem értesz. Én nem egy 50kgos kis csíra vok, hanem egy olyan ember aki képes megvédeni magát. Csak már elegem lett ebből. Nem vagyok homokos/gyp-s vagy akármilyen csodaszerzet. És nem vagyok vesztes, csak sok az irigyem.
2012. dec. 6. 16:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg mi az, h megutáltatni magam? Én mindíg jól állok hozzá mindenhez. Tudom, hogy kell viselkedni meg minden.
2012. dec. 6. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsö körben talan vissza kellene venned az arcodbol es nem ilyen lekezelöen beszelni barkivel is. Az elsö segiteni akart neked, hogy egy környezeti valtozas jot tenne, erre te letamadod? Meg aki gy-s vagy "csira" az mar csodagyerek? Hat nem is csodalom, hogy utalnak teged... Emaptia, alazatossag es tisztelet... Ez
2012. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ilyen szókinccsel ne csodálkozz. Ha ilyen stílusban beszélsz másokkal,ne lepődj meg,ha beléd kötnek. Légy kedvesebb,empatikusabb a társaiddal. Próbálj mélyen magadba nézni,elgondolkozni,hogy amikor szóvá tesznek rajtad valamit,akkor melyik tulajdonságodat szidják. Ezeket kell hanyagolni,és egy idő után majd megtalálod a magad csoportját. Gondolom középiskolába jársz,ott mindenki átesik ezen,a szocializálódás, a versengés,a ranglétrán való elhelyezkedés fontossága ezt váltja ki a kamaszokból. Megkedveltetni magad nem fogod tudni és erőltetni nem is szabad. Légy önmagad csak kicsit kedvesebb,és előbb utóbb megleled azokat az embereket,akik nem piszkálnak. Kitartást!
2012. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leginkább a kinézetemet teszik szóvá (amit nem hagyok szavak és tettek nélkül). De FÉLIG igazatok van. Azonban 1 ismerősöm se éppen empatikus, tisztelettudó ember. Leginkább benyalós libsi férgek.
2012. dec. 7. 15:13
 7/9 A kérdező kommentje:
mármint a többség tényleg liberális szellemű.
2012. dec. 7. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Az élet egy tanulólecke, a harc is gyakran nehezíti.

De ez ne térítsen el téged attól, hogy empatikus legyél. Még ha sokan mások nem is azok.

2012. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ahaa, nos én mindíg empatikus voltam, csak én vagyok 1 empatikus rendes ember, velem szembe majdnem 400-500 agresszív véglény.
2012. dec. 18. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!