Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Rendszeresen meglop a 19 éves...

Rendszeresen meglop a 19 éves fiam. Mit csináljak? Tudom, hogy rég elszúrtam, hasznos válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne hagy pénzt itthon ha nem vagy otthon ha otthon vagy akk rakd el egy olyan helyre a pénzt ahol nem találja meg és igy hátha észreveszi hogy tudod hogy lop és igy nem tűnik el pénzed
2009. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogyha pénzre van szüksége,meg fogja szerezni.Ha nem tud pénzt lopni,elad valamit otthonról.Inkább derítsd ki,hogy mire kell neki a pénz.Nehogy valami roszba keveredjen.Ha te nem tudsz vele szót érteni,kérj segítséget a barátaitól, barátnőjétől.
2009. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
tuti cigire kell neki. most megyek nyolcadikba, osztálytársaim a nagyszülőktől lopnak... és nem igazán lehet mit tenni. ne haragudj.
2009. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha van rá lehetőséged akkor ne használj és ne tarts magadnál kp-t.

Tartsd a pénzt számlán és fizess kártyával ahol csak lehet.

Amúgy szokott úgy hazajönni, hogy felzabálja a hűtő tartalmát, fáradtnak látszik feltűnően csendes és vérben van a szeme ? Esetleg használ/találtál nála Visine szemcseppet?

Lehet, hogy füvezik a lelkem! Ijessz rá egy vér vizeletvizsgálattal de ne kérdezd meg, hogy spanglizik-e. Viszont, ha nagyon mentegetőzik akkor kezdj el gondolkozni azon, hogy milyen társaságba mászkál.

f/23

2009. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a ráijesztés nem megoldás.

ülj le vele beszélni, hogy szereted és akármi van ő a te fiad, és mellette állsz.

ha pénz kell neki szóljon, vagy menjen diák munkázni.

ha megszégyeníted, csúnyám beszélsz vele, csak magad ellen fordítod.

szerintem.

2009. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a beszélgetés a legjobb megoldás, és ha nem használ, keress valami szakembert!
2009. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
19 éves "gyerekkel"talán meg lehet beszélni,ha nem hagyja abba ezt a viselkedést,már költözhet is.Nagykorú,éljen meg a maga emberségéből,menjen el dolgozni,más is ezt teszi.Akkor biztos,hogy észre térne.
2009. szept. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

panelban:


rejtsd el például a wécébe fúrj egy lyukat. az én apám is így csinálta bár rá jöttem egy idő után


Házikóban:


magánszféra amit csak tudsz ott

2009. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

bocs, de sztem nem az a megoldás, hogy eldugd a pénzed a saját lakásodban, a saját fiad elől.


Rajta kéne kapni és picit elbeszélgetni vele, hogy mégis mire kell neki......inkább kérjen, ha lehet

2010. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
csak ha túl enyhén dumálsz vele kb körberöhög a hátad mögött...
2010. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!