Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van valakinek alvászavaros...

Van valakinek alvászavaros gyermeke?

Figyelt kérdés
9 éves fiam másfél éves kora óta nem alszik végig egy éjszakát,8-10 alkalommal is fent van,persze vele együtt mi is...A pszichológusok nem tudnak mit kezdeni vele,altatót egyértelmű,nem adhatnak.Nem tudom,meddig lehet így csinálni,de már nem sokáig bírjuk,pláne,hogy itt vannak mellette a négy éves és az alig 2 hónapos öccsei...
2013. jan. 29. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én elvinném a Heim Pál alvásközpontba!

Itt leírják a gyerekkori álmatlanság okait. [link]

2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ébred fel, úgy értem inni, pisilni, rosszat álmodik, rossz szokás? Van egy könyv a Hempál gyermekorvosai írták ha jól emlékszem Álmos könyv a címe, (zöld és egy maci van az elején). Több ismerősömnél gond van a gyermek alvásával 2.5 éves gyerekek. Gyermek neurológiára kell vinni és ott segítenek. Én a Bethesda kórházat ajánlom ha Budapesti vagy. Risperdalt vagy Truxan nevű gyógyszer fognak adni, nagy valószínűséggel. Ne ess kétségbe van megoldás, de a neurológián kell segítséget kérned.
2013. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2.5= 2-5 éves gyerekek
2013. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tolna megyei vagyok.Több gondunk is van,magatartászavar,hiperaktivitás...Hogy miért ébred,nincs konkrétum,mindössze addig sír és hisztizik,míg az apja nem megy oda.Mert csak belőle csinál hülyét.Egyébként szellemileg ép.Értelmes gyerek is lehetne belőle...Vannak összeesési,elájulási gondjai is,teljeskörű kivizsgálással kizárták a szervi bajt.Tehát maradt a túlfáradtságtó,amit ő nem is érzékel,csak "pörög"mindíg...
2013. jan. 30. 08:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Halolaj kapszulát érdemes lenne megpróbálni.( sárga dobozos felül kis négyzetek vannak,gyógyszertárban kapható) Mindenképpen a neurológiát kell megkeresni, mert a pszichológus ebben nem tud segíteni (még ha nem is valja be). Hiperaktív gyermek kezelésére általában valami serkentő gyógyszert adnak, mert bár pörög, az agya lassabban és kevésbé dolgozza fel az információkat ezért kell serkenteni az agyat. Kilehet próbálni a cola hatását, mert meglepő eredményhez vezethet. (jó értelemben)
2013. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neurológus is vizsgálta,semmi bajt nem találtak.Még az EEG-n sem.A halolajat próbáltam,de soha többet.Azután mégtöbb dühkitörése volt,valahogy nem bírja...
2013. jan. 30. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!