Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » TSMT tornasora van valakinek?...

TSMT tornasora van valakinek? Pici településen lakom én nem jutok el ilyen helyre a kisfiammal.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen gyakorlatsorom... de igazából jobb lenne h látná a gyereket szakember.. mert a tornát a gyerekre szabják nincs általános érvényű torna.
2012. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A TSMT-nek épp az a lényege, hogy nem kell járni. :) Szakember egyénileg összeállít egy gyakorlatsort, amit minden nap csinálnotok kell otthon, és csak konzultációkra kell járni.

Viszont nem jó a másé, mert mindegy gyereknek egyénileg állítják össze!

2012. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ja értem, akkor úgy látom én nem fogok eljutni ilyen szakemberhez soha.:(((
2012. ápr. 30. 15:04
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez olyan hogy bárkire mármint az ilyen tipusu gyerekekre egyaránt használható mozgássor...látszik hogy nem vagyok ebben tájékozott.
2012. ápr. 30. 15:06
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Igazából csak egyszer kéne eljutnod.. nem igaz,hogy ennyire nehéz ezt megoldani, Mi a fontos a gyereked vagy sem?
2012. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Természetesen a gyerek, és megoldom majd valahogy, de ne itélj amíg nem tudod a helyzetemet.Köszönöm a válaszokat majd én megoldom valahogy.
2012. ápr. 30. 16:08
 7/24 A kérdező kommentje:
Amikor kajára kell a pénz akkor nem futja trambulinra meg ilyenekre mert valami ilyesmiről van szó ha igaz. Már bánom hogy megkérdeztem.
2012. ápr. 30. 16:56
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt lehurrognátok nem a saját netemet használom, nekünk nincs.Gépem sincs.
2012. ápr. 30. 17:12
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A tornához 3 eszközre van alapvetően szükség, ami természetesen nem kis pénz.. trambulin, egy kisebb nem kell túl nagy ( az ára persze ettől még nem lesz 10 alatti) egy nagylabda olyan jóféle fitness labda ezt a tescoban kapod meg kb 3-4 ezerét és gördeszka.

Feladatsort tényleg nem írok,meert más a te gyereked és más az enyém. Ezt tényleg cska egyénre szabva csinálják. nálunk egy feladatsorért a felmérését és betanításért kértek el összesen 6ezret. S utána csináltuk itthon. De ha rendszeresen kell hordani valahová az nem csak idő hanem sok pénz is. Hiába a nevtan vagy a bizottság javaslata nincs tb -támogatott csak magán formája. Jó üzlet ez valakinek.


Sajnos a kispénzűek nem igen engedhetik meg maguknak a TSMT tornát.. pedig gondolom nagy szüksége lenne a gyerkőcnek rá. Próbáld meg a trambulint ismerőstől suliban akárhol kölcsönözni, és a nagy labdát is.... gördeszka talán kisebb településen is jobban beszerezhető nagyobb srácoktól.....

2012. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat. Trambulint még csak szereznék valahonnan kölcsön azt hiszem a egyik ismerősömnek van is, meg még labda is kerülne, de ez végképp betett hogy pénzért adnak tanácsot meg feladatsort...akkor ez már nekem nem megy tutira, el vagyok keseredve már nagyon. Igen ez biztos hogy üzlet. Sajnos egy gyerek problémája üzlet...szép.
2012. máj. 1. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!