Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha egy 3 éves gyerek bárki...

Ha egy 3 éves gyerek bárki idegen felnőttel jól és azonnal megbarátkozik, de ha vele egykorú gyereket lát, akkor menekül előle, az mennyire jelent komoly problémát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Többet van felnőttek, mint gyerekek között!?
2013. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Például ha jön hozzánk valaki felnőtt, akit életében először lát, rögtön hívja játszani, de a játszótéren kiugrik a homokozóból ha a közelébe jönnek a gyerekek, még ha nem is közelednek túl rámenősen, illetve az utóbbi két napban már rájuk is kiabált, hogy ne jöjjenek ide, meg hogy nem szereti őket, stb. Ennek ellenére tegnap elárulta nekem azt is, hogy szeretne egy barátnőt szerezni.

Hogy segítsem, hogy könnyebbe legyen neki?

2013. ápr. 7. 21:14
 3/6 A kérdező kommentje:
igen
2013. ápr. 7. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztatás és gyerektársaság kell neki!

Szerintem nagy baj nincs, mert írod többet van felnőttekkel, tehát ezt szokta meg inkább. Neki akkor most még egy gyerek új dolog, és ehhez hozzá kell szoknia.

Járjatok többet gyerekek közé.

2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy nem baj. nem akarlak megijeszteni, de nálunk pont ez volt, és voltak gondok (ha érdekel, leírom mi). nem volt semmi gond terhességed, szülés alatt? vagy egyéb tekintetben nem látsz problémát a gyermekednél?
2013. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt kérdezem, amit az utolsó, hogy más problémákat tapasztalsz-e. Ez így önmagában semmit nem jelent, de elég tipikus autisztikus tünet, és ha mellette még vannak más tünetek is, akkor nagyon sos szakemberhez kellene fordulnotok.
2013. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!