Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Allergiavizsgálat hogyan...

Allergiavizsgálat hogyan zajlik kisgyerekeknél?

Figyelt kérdés
Májusba kaptunk időpontot elég hamar és szeretném tudni hogyan zajlik ,hogy mondjam el a kisfiamnak mit csinálnak majd vele!!??Köszönöm előre is
2013. ápr. 25. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mi voltunk, de már nem emlékszem pontosan. Azt hiszem, tapaszokat tettek a karjára... Nem volt semmi gond, pedig a lányom autista, de simán kibírta.
2013. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sima, mezei vérvétel volt. Talán 3 csövecskével vettek le, és menni kellett az eredményért.

A másik lehetősés a szokásos allergia vizsgálat, ahol csepegtetnek a karjára és megszúrkálják, így megnézik, melyik lett piros.

Én az elsőt választanám, ha van rá lehetőség, sokkal kíméletesebb, és több mindent tudnak vizsgálni. :)

2013. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csepegtetős vizsgálatnál sem szúrnak, csak kis pontokban megkarcolják a hámréteget. Mint mikor gyerekkorunkban hullámcsattal rajzolgattunk a bőrünkre.(Legalábbis mi játszottunk ilyet.Fehér vonal keletkezett, ami kis dörzsölésre el is tűnt.)
2013. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom milyen lesz mert én a csepegtetősre gondolnék de lesz amilyen lesz, a dokinőtől még kérnem kell beutalót is

Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 26. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a csepegtetősre meg a hagyományos vérvételre tudok gondolni. Csepegtetőset nekem háromszor is csináltak kiskoromban (a mai napig sok mindenre vagyok allergiás). Nyugtasd meg, hogy nem fog fájni. Gyermekként még én is kibírtam sírás nélkül pedig tipikus hisztis kislányvoltam :D
2013. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na megvolt a teszt!

Eredmény a következő volt

csak a pozikat írom

Df poratka 2/3

Mould -Mixpenész 2/3

Hisztamin 5/28 mm ez nem tom mi!!

Terápia 1 hónapig Aeriust irt fel a dokinő

kicsit félek ettől ,nem tudom kiirtani az egész lakásból a port!!

Immunoglobulinok IgH alacsonyabb ezt irta a doktornő

2013. máj. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!