Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan zajlik az allergiavizsg...

Hogyan zajlik az allergiavizsgálat kisgyerekeknél (bőrtünetes allergia, nem légúti)?

Figyelt kérdés
gyanú: mogyoró
2011. szept. 28. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 30.-án megyünk paradicsom gyanúval ha addig nem kapsz választ megírom!Addig is én is várom itt a válaszokat ha nem gond! :)
2011. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bőrgyógyászatra vagy allergológiára mentek? mi volt a tünet? hányadik eset után kaptatok beutalót? kell egyáltalán beutaló?
2011. szept. 28. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk csecsemőkora óta az ekcéma okozott problémát, rövidebb tünetmentes időszakokkal. A tej volt a bűnbak, diétáztattuk, kapott gyógytápszert, nem sok javulás állt be. Mi másfél évesen gasztroenterológushoz vittük. Volt egy bőrteszt, egy vérvizsgálat, eddig mind negatív, de azt mondták, ettől még simán lehet allergiás. Októberben folytatódik a kivizsgálás, ezután nem tudom, mi jön.
2011. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hú nem semmi. talán már jobb lenne, ha tudnád, mi a baj, bármi is az. ez a sok tortúra iszonyat.
2011. szept. 28. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!kipirosodott mindig az arca csalán csípés szerűen!A háziorvos ad beutalót megmondtam hogy a védőnő tanácsolta és így egyből meg írta!Ezzel hívtam a kórházat és adtak egy hónapra rá időpontot az allergológiára!(remélem jól írtam) :)
2011. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
melyik kórház? remélem, nekünk nem kell egy hónapig várni.
2011. szept. 28. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajkára megyünk holnap vizsgálatra!Sajnos szinte mindenhol ilyen hosszú a várakozási idő!
2011. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk az allergia vizsgálaton vettek vért megmérték és engem ki kérdeztek a tünetekről!Majd 2-3 hét múlva lesz eredmény és akkor mondanak valamit!
2011. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!