Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Alkalmazza valaki autista...

Alkalmazza valaki autista gyermekénél a Son-rise programot?

Figyelt kérdés

Van javulás a tünetekben?

Anyagiakban milyen kiadást jelent?



#autizmus #son-rise
2013. jún. 9. 17:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Nincs senki? :(

Ha mégis lenne, aki alkalmazza és épp olvassa a kérdést, akkor még lenne kérdésem ezzel kapcsolatban.

Tényleg egész nap kétszemélyes helyzetet igényel a gyermekkel?

Ahol van testvér is, hogy oldjátok meg?

2013. jún. 14. 13:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel senki nem válaszolt, ezért írok neked.

Érintett szülő vagyok én is. Át tanulmányoztam szinte az összes fellelhető fejlesztési módszert, többek között a Son-Rise programot is. Mi a TEACCH mellett maradtunk, mivel az a legelismertebb, illetve a magyar oktatási, fejlesztő intézményekben is ezt alkalmazzák, tehát ide kompatibilis.

Ismerek itthon egy USA-ban végzett Son-Rise terapeutát, ha kéred priviben elküldöm az elérhetőségét, és tőle pontosan megtudhatsz mindent amire ezzel kapcsolatosan kíváncsi vagy.

48/F

2013. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!