Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Alkalmazza valaki a Sinorina...

Alkalmazza valaki a Sinorina nevü cseppeket gyermekénél éjszakai bepisilés ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 éves lesz októberben. Az orvosunk ajánlotta, mert sem szervi, sem pszichikai oka nincs, mégis minden éjjel bepisil,hiába keltem fel óránként. Van valakinek tapasztalata a Sinorinával? Megéri az árát?
2013. máj. 23. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerem ezt a cseppet,de az nem igaz,hogy egy 6 éves gyerek csak úgy bepisil.Nem írod,hogy szobatiszta volt-e már ?Mi 4-en vagyunk testvérek,normálisan szobatiszták lettünk,majd egyszer csak elkezdtünk bepisilni a 2 nővéremmel,persze nem egyszerre természetesen.Mi tudjuk,hogy a zűrös családi élet,valamint az iskolai nehézségek miatt pisíltünk be kiskorunkban.Az én kisfiam is bepisilt amikor első osztályos lett,Nálunk a családi élet jó,ezért én az iskolára gyanakodtam,habár jó tanuló volt,valami szorongása lehetett, sajnos nem derült ki konkrétan,hogy mi lehetett az ok,mert látszólag semmi ok nem volt,hiába beszélgettem el vele,lehet,azért nem derülhetett ki,mert nem tudta megfogalmazni.Úgy oldottam meg ezt az időszakot,hogy nylont tettem a lepedője alá,hogy a matrac ne ázzon át,s reggel ha pisisen ébredt,nem csináltam belőle ügyet,azt mondtam,hogy majd elmúlik.Eszembe nem jutott volna,hogy éjszaka felébresszem,hogy pisiljen!Pár hét alatt el is múlt.Légy te is hozzá nagyon kedves,ne ébreszt fel éjszaka,(ráadásul óránként!?)Hidd el,szenved ő attól,hogy bepisil,felesleges tetézni a szenvedését azzal,hogy megzavarod az álmát.Mivel nincs szervi baja,ha kedves vagy hozzá,el fog múlni.Ja,és volt egy szomszéd srác,ő is bepisílt 6.-os korában,náluk is suli és családi problémák voltak.
2013. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!