Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Bp-i Vadaspark-ról mik a...

Bp-i Vadaspark-ról mik a vélemények? Ki-hogy került oda, milyen problémával? Hogy zajlik a vizsgálat? Beutaló kell-e? Ott mindenféle problémára vizsgálnak? Alapítványi, így azt jelenti fizetős is? Mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Van egy 4éves kisfiam. Labilis. Ovónő szerint hiperaktív tüneteket mutat, agresszív az oviban, üt, lögdös, kiabál, dührohamjai vannak. Beszédileg is le van maradva.

Azt a jótanácsot kaptam, ne várjak a segítségre (nevtanba jelentkeztünk+vizsgálatra), hanem mi magunk csináljunk vele valamit. Teljesen kétségbe vagyok esve és tehetetlennek érzem magam, nem tudom most merre. Sokszor olvastam már erről a Vadaspark központról, és arra gondoltam talán ott tudnának segíteni nekünk. Már bárhova elmennék vele (ország másik fele), csak tudjak neki segíteni.


2013. szept. 17. 12:30
 1/5 A kérdező kommentje:
.........jajj bocsánat VADASKERT-et akartam .........:(:( Ne haragudjatok, de totál ki vagyok már...:(:(
2013. szept. 17. 12:32
 2/5 A kérdező kommentje:

..most néztem át alaposabban az oldalukat.

Létezhet az, hogy a fekvőbeteg ellátás 20.000Ft-/nap? Vagyis hogyha bemegyek egy hétre a fiammal, az 200.000Ft?

2013. szept. 17. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem, a kórház TB-finanszírozott. A napidíj azokra vonatkozik, akiknek nincs társadalombiztosításuk!

Problémától és a gyerek korától is függ, hogy ambuláns vizsgálat van, vagy pedig be kell feküdni vizsgáló hétre. De a vizsgáló héten, ha közel laktok, lehettek bejárósok is. Beutaló kell az ambuláns vizsgálatra, de ha ott úgy ítélik meg, hogy be kell feküdni, akkor már nem kell.

Nagyon jó hely egyébként, nagyon ajánlom! Mi a lányommal egy hetet voltunk, és imádta!

Fizetős szolgáltatás amúgy csak az, ha a szülő befekszik a gyerekkel, de az sem 20.000 Ft, ha jól emlékszem, 2.00

2013. szept. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.000 naponta, de ebben most nem vagyok biztos, mert mi bejárósok voltunk. Meg a szülő étkezéséért kell valamennyit fizetni, ha eszik bent.

Más költség nincs, TB-finanszírozott, emiatt ne aggódj! :)

2013. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. szept. 18. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!