Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt olyan anyuka a Nutrici...

Van itt olyan anyuka a Nutricia Nutrinidrink nevű teljesértékű tápitalt adja a gyerkőcének, aki rosszul gyarapszik?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok meg, hogy melyik jött be nektek, illetve a gyereketeknek, és azt is, aki tudja, hogy milyen ízesítésűek vannak, mert a neten foszlányokat találok, az érdekelne, itt hazánkban melyek kaphatóak?
2013. okt. 23. 10:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék megkérni mindenkit, csak az írjon, aki a NutriNI drinket eteti, mert már megjártam párszor orvosnál és patikában is, hogy összekeverték a hasonló nevű NUTRIDRINK-kel, ami egészen más.Köszike.
2013. okt. 23. 10:50
 2/6 anonim ***** válasza:

A nutridink ugyebár ugyanaz, csak nagyobbaknak. Mi is belefutottunk, hogy a doki véletlen emezt írta fel a nutrinidrink helyett.


Nálunk csoki, vanília, banán és eper ízesítésű van. Leglábbis a gyógyszertárban ezeket adták eddig. Mind ízlik a gyereknek szerencsére.

2013. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A joghurttal én magam is megjártam, gyerekeim szabályosan kiköpték, ez mondjuk vanília-citrom volt, de nem értem, miért kutyulták bele a citromot, mert olyan fanyar ízt ad neki szerintem, ami mondjuk nekem speciel bejön, de nekik nem!!!Láttam egy patika oldalon natúr - azaz semmilyen ízesítésűt - ha itthon lehet kapni, akkor azt próbálnám ki inkább, hátha beleszagolnak, mert sajna a banánosnak még az illatát se szeretik, a többi fajtát meg alapjáraton nem szeretik semmiben sem.
2013. okt. 23. 11:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, írod, hogy a Nutridrink ugyanaz, pedig ez nem így van - nem vitatkozni akarok, isten ments - ez joghurt, rá is van írva, a másik meg teljesértékű gyógytápszer.
2013. okt. 23. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Erről a nutridinkről írok. Tudom mit beszélek, hisz ezt iszom én is.

2013. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Nutrinidrink banán, csoki, eper, vanilia ízben van az oep gyógyszerkeresőjében. Ez a gyerekeknek való.

Van még a Nutridrink, ami sokkal több ízben kapható, többek között joghurt málna vagy joghurt vanilia citrom ízben is, de ez is van csoki, vanilia, banán, eper, karamell, stb. ízben. Ezt írják felnőtteknek, de pl. a 6 éves kisfiam is ezt kapta a gasztroenterológustól. Nálunk a csoki a kedvenc.

Mindkettő teljes értékű tápszer, kizárólagos táplálásra alkalmas.

2013. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!