Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Létezik olyan, hogy magán...

Létezik olyan, hogy magán korai fejlesztő pedagógus? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Vagyis magánúton vinni hozzá gyereket, és nem valamilyen központba.

2013. nov. 9. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi a problémátok?

Azért kérdezem, mert szinte mindenkinek megvan a saját kis specifikuma, ha megírnád milyen problémákon kellene segíteni, akkor szerintem többen ajánlanának neked pedagógust!

2014. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

oxigénhiányos légzése volt újszülött korában, 3 éves, lépcsőn fel-le instabil, nem tud egyedül elaludni.

Ránézésre inkább 2 évesnek tűnik, enyhén lazák az izületei, viselkedésében is inkább babás. Mindenben szépen fejlődik egyébként, napról napra, csak csúszunk. Dévény tornát ajánlották, de picit később az izületei miatt (ők maguk).

Az önkontrollt még most tanulgatjuk,eddig nem nagyon volt neki.

2014. febr. 15. 21:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a tsmt tornát nektek találták ki, mi is hasonló gondokkal küzdöttünk és csodát tett a gyerekkel. Ha érdekel, akkor keresd fel a BHRG Alapítványt vagy a nevelési tanácsadót, ott is szoktak lenni ezt a módszert ismerő szakemberek. Egyébként mi otthon apukával csináltuk a gyerekkel és havonta találkoztunk a gyógypedagógussal, aki mindig csiszolt a dolgon, de lehet, hogy meg lehet beszélni, hogy esetleg kimenjen házhoz!


3 évesen teljesen normális, hogy nem alszik el egyedül, a gyerekek kb 90 %-a nem alszik még el egyedül ennyi idősen, de ez szerintem így van jól.

A Családinet.hu-n van egy jó pszichológus (Balogh Andrea), ha van kedved kérdezz rá erre nála, online anonim kérdezz-felelek formában.

2014. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. :)
2014. febr. 18. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!