Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tartosan beteg gyerek mellé...

Tartosan beteg gyerek mellé jár plusz szabadság?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Ugyanúgy a gyerek után járó nap van "csak", ez pótszabadság. 1 gyerek után ez 2 nap.

2014. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha emelt csp jar utana, akkor a plusz 2 nap szabadsag is megillet.
2014. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen, emelt csp, hosszabított gyes.

Olvastam az ide vonatkozó jogszabályt, de nem volt egyértelmű, hogy kinek jár, minden tartósan betegnek vagy kifejezetten fogyatékos gyermekek után. Nekünk pervazív zavar diagnózisunk van.

2014. jan. 18. 21:35
 4/13 A kérdező kommentje:

most találtam meg én is, hogy ha emelt csp jár, akkor ez is.


Köszi a válaszokat! Nagyon fontos lenne, mert bizonyos dolgok (fejlesztés, vizsgálat, konzultáció stb) sajna munkaidőben vannak.

2014. jan. 18. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Asztmas a kislanyunk, a ferjem es en is megmaptuk utana a plussz 2 napot tavaly. Most viszem felulvizsgalatra, es ha hosszabbitanak neki, akkor iden is kapjuk.
2014. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Akkor a gyerek után járó 2 napon felül is jár még 2 plusz nap? Vagy most már teljesen rosszul értelmezem?

Mondjuk náluk a gyerek után járó napért is veszekedni kell, pedig így is az összes szabadságunk rámegy a felülvizsgálatokra.

2014. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, az alapból utána járó 2 napon felül jár még 2 nap, ha tartósan beteg.
2014. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megkaptuk, én is és apukája is!
2014. jan. 21. 16:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok.


Szóltam ma a munkahelyemen, hogy a következő négy kontroll időpontjára igénybe venném ezeket a napokat, a férjem pedig az utána következő négyre. (Egy helyen dolgozunk.)Dobott egy hátast a gazdaságis, mondta, hogy utánanéz, hogy honnan vettem, hogy jár, majd kelletlenül bejegyezte a szabadságkérelmes lapunkra.

Nem tudom neked elégszer megköszönni, kedves kérdező, hogy feltetted ezt a kérdést, és nem győzöm átkozni magam a saját ostobaságom miatt, mikor mindig mindennek utánajárok, ez hogy maradhatott ki! Tavaly szeptembertől dolgozom újra, két fizetés nélküli napot kellett kivennem a kontrollok miatt!

2014. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De most már legalább tudod! :) Nekünk a férjemék irodása szólt tavaly, mert tudta, hogy a kislányunk beteg.
2014. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!